Şimdi Ara

KUNDUZ NASIL İPTAL ETTİRİLİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
23.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kunduz kullanıyorum paketim bitiyor ve yenilenmesini istemiyorum.Bunu aynı şekilde 'destek' bölümüne yazıyorum ama 2 gündür hiç cevap gelmedi.
    İptal hakkında bilgisi olanlar nasıl iptal ettirdi?

• Kunduz çok bozdu iyice saçmalamaya başladılar. Uygulama içinden yazarsan muhtemelen iplemezler. destek@kunduzapp.com adresine yaz. İptal etmek istediğini açıkça belirt nasıl bir yol izlemen gerektiğini sor. Sorularını ne yapmayı düşünüyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skywards kullanıcısına yanıt
    öncelikle yardımın için teşekkür ederim.kardeşimle beraber 1000 soruluk paket alacağımız için kendi paketimi iptal ettiriyorum zaten 250 soruluktu paket
  • bu sene 2 kez kunduz aldım, 1 kere aldım sonra baktım 2. ay kendi otomatik çekmiş, dedim böyle böyle benden habersiz nasıl yaparsınız falan, otomatik ödeme gerçekleşiyor vs. dedi. İsterseniz iadesini gerçekleştiriyim zaten kullanmamışsınız dedi.

2.sefer aldım, diğer ay bir daha çekmiş, ben unuttum otomatik ödeme olayını, bende iade istedim, adamlarda sağolsun yolladılar. Ama şöyle bir şey var ki ben faturalarımı istediğimde, bıdı bıdı ettiler. Tekrardan yazıyım bakalım, destek ekibine, ne dicekler.
  • Kunduz güzel düşülmüş bir fikir ama geliştirilmesi gerekiyor.
    Özellikle uygulaması optimize edilmeli.Bazen bir soruyu 2 kere gönderiyor bazen düşük çözünürlük hatası veriyor.
    Eğitmenlerin kimisi soruya hiç özen göstermeden cevaplıyor.Kimisi renkli kalemlerle tek tek çizip anlatıyor.
    Otomatik ödeme olayı bana saçma geldi ayrıca iptal ettirmek istediğinde karşında muhatap bulamıyorsun.
    bakalım mail attım ne cevap verecekler
  • Abi bu yaz fark ettim adamlar 3aydır 75 lirayı hortumluyorlarmış o çocukları.

• LosTPlayeR L kullanıcısına yanıt
    Yapma ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LosTPlayeR L kullanıcısına yanıt
    İptal ettirdiğin halde mi?
  • Skywards kullanıcısına yanıt
    yok hayır. daha doğrusu bilmiyordum abonelik sistemi olduğunu. 1 ay kullandım. o bitince de açıp bakmadım hiç. ama gel gör ki çekmişler parayı. abonelik çok yanlış olmuş. hiç de mesaj atan falan da yok. mesela geçenlerde play store'da bir uygulamaya abone oldum. 2. ayı google hem mesaj hem mail atıp uyardı. öyle olunca iptal ettim para geri yatırıldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.