Şimdi Ara

Kunduz kullananlar bakabilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MeteAyhan

Dostum fizikte şu aralar hocaların sorulara yetişememe sıkıntısı var bu yüzden fizikteki hoca sayısını artırmak için çalışmalara başladılar bunun onlarda farkında merak etme yakın zamamda çözüleceğini düşünüyorum

Arkadaşlar uygulamadan memnun musunuz. Belki satın alabilirim, zaten şu anda zor fizik sorularını gönderileceğimi sanmıyorum ama matematik,kimya biyolojide hocaların çözümleri iyi mi anlaşılıyor mu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limitsizadam -- 1 Ekim 2017; 10:18:44 >
  • limitsizadam L kullanıcısına yanıt
    Ben yazın kullanmaya başladım diğer uygulamaları da kullandım ama onlar da çok sorun yaşadım sonra dershane yi beklerken boşta durmamak lazım di bunu kullanmaya başladım sonra bir gün dershane ye gittim başlayınca ben uygulamayla her şeyi hallederim ne gerek var o kadar para vermeye diyip bıraktım pişman değilim ayrıca lise elçisiyim %25 indirim yaptırabilirim istersen pm den bana ulaşabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • limitsizadam L kullanıcısına yanıt
    Geçen sene kullandım iyiydi, biyoda çözenlerin bazıları destan gibi cevap yazıyordu, mükemmel anlıyordum. Tavsiye ederim

Kimya da fena değil iyi, mat da iyi, konuyu biliyorsanız çözümü anlarsınız

Bu sene ben de arada çözüm yapıyorum fakat sorun şu ki, konuyu bile bilmeden soranlar oluyor, açıklama yazmaya kalksam 10dk den fazla ugrasiyorym, ve dusuk puan verilince de dusuk bir ucret aliyorum o yuzden cozmek zor geliyor cozmek istemiyor insan

Fizikte ozellikle uzun aciklama yapmak gerekiyor, karsimda soruyu soran kisinin seviyesini bilsem kolayca anlatabilirim

Genel olarak gecen sene cok faydasini gormustum 60 tl ye premium 300 luk paket aldim ygs-lys arasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    1 tane fizik sorusu attım cevaplayan olmadı parasıda az buz değil fizik oldugundan mı_ yoksa zor soru olunca çözmüyorlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.