Şimdi Ara

Kunduz kullananlar bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün bir soru gönderdim fizikten henüz soruyla ilgilenen olmadı ve cevap alabilmiş değilim. Sizde de öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcmanxc -- 29 Eylül 2017; 18:59:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12'den sonra attıysan cevap gelmeyebilir yada 11 falan gibi bide zorsa sabah bakarım demiş olabilirler
  • 9-11 arası eğer çok yoğun değilse çözülüyor bu saatlerin dışında aksama ihtimali var

• 1 sene boyunca kullandım hiç öyle bir aksama olmadı ama hâlâ cevap gelmediyse Destek'e yaz, ilgilenirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Nibelungen27

1 sene boyunca kullandım hiç öyle bir aksama olmadı ama hâlâ cevap gelmediyse Destek'e yaz, ilgilenirler

1 gün oldu hala cevap gelmedi. Desteğe yazdım 1 gündür onlardan da henüz cevap yok. Bir kaç gün bekleyeyim olmazsa inekle hesabı açarım.

Cevap için teşekkürler.

• Fizikten attıysan fizik alanında bir yenileme felan varmış.Bende 2 gün oluyor daha sorularım cevaplanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf2156

Fizikten attıysan fizik alanında bir yenileme felan varmış.Bende 2 gün oluyor daha sorularım cevaplanmadı.

Evet hocam, fizikten atmıştım. Cevabınız için teşekkürler. Şimdi rahatladım :)

• Hem pahalı bir hizmet hem de soru çözülmeme sorunu var ilginç

• Fizikte hep var o sorun, hem açık ara en çok soru fizikten soruluyor hem de kimse fizik sorusu çözmek istemiyor yazması çizmesi uğraştırıcı diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 24 Eylül 2017; 10:22:30 >
  • diğer derslerde hiç atmadım ama mat-geo genelde 5 dk da çözüyorlardı. Ama bide yüksek paketti benim öncelikli çözüm muhbbeti vardı
  • hocam ben premium paket kullanıyorum daha başıma hiç böyle birşey gelmedi saat gece 1 de fizik sorusu gönderdim 45 dk ya çözülldü hemde bayram tatiliydi
  • kocamanman K kullanıcısına yanıt
    Benim de başıma ilk defa geldi hocam, bayramda ben de soru gönderdim, hattta gece 3 de bile gönderdiğim sorular hemen çözülüyordu. Acaba premium paket kullanmadığımdan olabilir mi?

Sadece fizik değil, matematik geometri de öyle. Kunduzu hala kullanıyorsanız bugün ya da dün o derslerden gönderdiğiniz sorular yine kısa sürede çözüldü mü hocam?

• xcmanxc X kullanıcısına yanıt
    hocam telefonum bozuldu 2 3 gündür soru göndermedim hani belki geçici bir sorundur. Bence sorunuzu silip tekarar gönderin ama premium paketin de etkisi vardır illaki öncelikli soru çözümü diye bir şeyi boşuna yazmazlar herhalde.
    Dostum şu an gönderdim soruyu 2 dk sürmedi çözüldü sen hala problem yaşıyor musun ?

Birde bende bir problem daha var bilmiyorum sen yasıyor musun. ben bir soruyu 1 kez gönderme işlemini yapıyorum ama soru 2 defa gidiyor bazen oluyor bu problem, bu zamana kadar olduğunda mesaj attım geri soru haklarımı verdiler ama uğraştırıcı birşey can sıkıyor.

• Ben de yaz başından beri kullanıyorum, henüz bir sorun yaşamadım. Gayet çabuk çözüyorlar
    Vaaaay ogrencilere boyle mi gozukuyor sistem

Puanlamadan vs de ss atabilir misiniz?

Bizde sistem soyle gozukuyor

Premium kullanmanizla alakali degil rastgele geliyor cunku sorular

Egitmenler uyuyor belli ki bugun normalde sistemde hic 30 soru birikmez sinava yakin ozel zamanlar haric

Girip cozeyim bari birkac tane

• Kunduz kullananlar bakabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kocamanman

Dostum şu an gönderdim soruyu 2 dk sürmedi çözüldü sen hala problem yaşıyor musun ?

Birde bende bir problem daha var bilmiyorum sen yasıyor musun. ben bir soruyu 1 kez gönderme işlemini yapıyorum ama soru 2 defa gidiyor bazen oluyor bu problem, bu zamana kadar olduğunda mesaj attım geri soru haklarımı verdiler ama uğraştırıcı birşey can sıkıyor.

Hocam, şimdi düzelmiş. Bazı yenilemeler yapıyorlarmış. Ondan dolayı gecikme olmuş. Bu arada o problemi bir kaç kez yaşadım ama eğitmen gelmeden soruyu sildim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcmanxc -- 25 Eylül 2017; 16:59:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocamanman

Tekrar rahatsız ediyorum, kusura bakmayın. Sanırım fizikte olan gecikmeler hala devam ediyor. Mesajda "iki dakika sürmedi" dediğiniz fizik sorusu muydu acaba? Şu an yine fizikte 1 gündür çözülmeyen sorularım var. Bu aralar gönderdiğiniz fizik soruları varsa yine kısa sürede çözülüyor mu?

• Dostum fizikte şu aralar hocaların sorulara yetişememe sıkıntısı var bu yüzden fizikteki hoca sayısını artırmak için çalışmalara başladılar bunun onlarda farkında merak etme yakın zamamda çözüleceğini düşünüyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.