Şimdi Ara

Kulüp başkanlığı oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
15.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kulüp başkanlığı oyunu arıyorum ama bildiğiniz manager oyunu değil yani takımı teknik diröktör alıcan oyncu falan alıcan ve takımı aldığın teknik direktör yönetecek.Bilen varsa lütfen söylesin.

Arkadaşlar biliyorum bu bölümle alakası yok ama bunu bulsa bulsa bizim forum bulur dedim.

• bilen?
  • Web tabanlı soruyorsan :
    hattrick
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Web tabanlı soruyorsan :
    hattrick

öyle değil hocam.Ben daum değil aziz yıldırımolmak istiyorum.yani takımı alacağım mager kuracak bütçeyi belirleyecem falan.
  • öyle bi oyun var mı ki?? managerlik gördük ama abramoviçlik daha görmedik
  • Öyle bir oyun yok benim bildiğim kadarıyla. Bence hattrick'e başlamalısın
  • bilen??????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

öyle bi oyun var mı ki?? managerlik gördük ama abramoviçlik daha görmedik

• bi ara fifa manager serisi oleydi takımın teknik direktoru olarak gorunmenize ragmen herseyini ama herseyini siz yapıyordunuz
    mesela kulup urunlerinin fiyatını bile siz belirliyodunuz.(formadan tutun kravat top corapa kadar :D)tesisler falan hersey.bi arastırın isterseniz
  • Evet FIFA Manager serisini deneyebilirsiniz. Stad Gelişimi, Ürün Satışı, Futbol Okulları, Transferler vs. vs. Hepsini Kendiniz Yönetiyorsunuz. Ayrıca Yönetimi Yardımcı Antrenöre Bırakarak Taktikleri ve Değişiklikleri Yapmasını Sağlayabilirsiniz.
  • FIFA Manager 2010 da Türkiye Süper Ligi var mı?
  • Var. FIFA Serisindeki Tüm Lisanslı Ligler Var.
  • Oyunu oynadım. Fakat oyunda başkanlık havası yok. Sanki görevini devretmiş bir menejer gibisiniz. Bu oyunu menejer olarak oynamak hem daha keyifli, hem de daha gerçekçi bence.
  • güzel olabilirdi aslında böyle bir oyun. ya da haldunculukda güzel olabilirdi sözleşme imzalatmak transfer yapmak gibi
  • yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

öyle bi oyun var mı ki?? managerlik gördük ama abramoviçlik daha görmedik
  • Bende bu şekilde bir oyun arıyorum ama yok başkanlık simülasyonu. Fifa manager biraz benziyor ama istediğimiz gibi değil. teknik direktörlüğe de el atmak zorunda kalıyorsunuz. Tabi bunu asistan menajerlerine bırakabiliyoruz ama istediğimizi karşılamıyor. Ayrıca oyun ne kadar sararsa sarsın gerçekçi değil. Her oyuncu 6 7 senede birer messi olabiliyor. defans oyuncuları bile. Neyse gevezelik yapmayım inşallah çıkar istediğimiz gibi bir başkanlık oyunu
  • Konuyu Hortlatmışsın .Benim önerim PES 2012.PES 2012'de kulüp başkanlığı modu var.Dediğiniz gibi menajer falan alabiliyorsunuz.Bence deneyin.
  • total club manager 2004 dene en azından tesis falan aliyorsun herseyle sen ilgileniyorsun tabi menejerlikte yapiyosun hocam
  • Evet son iki yıldır bu konuda bir gelişme var mı merak ettim. Bende hala arıyorum Fifa Manager ve Football Manager tam olarak isteklerimi karşılamıyor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.