Şimdi Ara

Kullanmadığım hizmet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk telekom sabit hattım mevcuttu bir türlü kapatamadım bulunduğum yerdeki bayi üyelik açarken acıyor ama kapatmaya gelirken 1 saatlik mesafedeki genel müdürlüğe yönlendiriyor. Ben hattı 6 7 ay kullandım 2 seneyi kesin gecmistir. Telefona hat kablosu takılı bile değil 10 tl geliyordu zaman bulur müdürlüğe giderim diyip hep erteledim her ay 20 küsur tl ye çıkmış fatura ücreti şuan bi girdim 15. Fatura gelmiş 400 tl olmuş nerdeyse ya ben 6 ay ödememişim hala üstüne neden fatura gelir ki belliki hattı kullanmıyorum. Ne yapmalıyım bu durumda yardımcı olurmusunuzbilgisi daha önceden basina gelip çözüme ulaştıran varmı acaba

• Kim bilir kime bağladılar kim kullandı. Siz cep telefonunuzu şifresiz meydana bırakıyormusunuz? Bir an önce takip eden ve kapattırın. Faturayı da ödediler bir şekilde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt

Sabit hat cep değil

• Salih demirel S kullanıcısına yanıt
    Altyapı arızasından dolayı sabit hattımı 6 ay 2km uzaktaki birine bağladılar ve kullanım göründüğünden iade alamadım. Oda 30dan fazla kayıt açmama rağmen zar zor 6 ay sonra düzelttiler.

• gulnare G kullanıcısına yanıt

Ben hattı bir iki ay kullandım ama sonrasında çıkardım hattı telden çünkü hiç kullanmama rağmen telefon gelse bile farklı fatura çıkıyordu bende kapatırım diyip hiç kullanmadım bi ara aklımdan çıkmış bayiye falan gidiyorum kapamayı biz yapmıyoruz diyolar ben kullanmadım o kadar ay hat takılı bile değil itiraz etsem en azından bi kısım meblağı silerlermi

• Salih demirel S kullanıcısına yanıt
    Sorumluluk sizde ama başvurmakta fayda var. Yasal takibe düşmüş borçları silmek daha zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 27 Mayıs 2021; 17:20:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.