Şimdi Ara

Kullanıcı sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl anlatayım bilmiyorum. İkinci el forumunda xbox linkine tıklayınca profil sayfama atıyor. Profilimi düzenledikten sonra böyle olsun. Ayarları eski şekline getirdim fakat gene aynı. Çerezleri sildim, farklı tarayıcıdan denedim gene aynı. Benimle aynı sorunu yaşayan veya yardımcı olacak birileri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoulkharnein

Nasıl anlatayım bilmiyorum. İkinci el forumunda xbox linkine tıklayınca profil sayfama atıyor. Profilimi düzenledikten sonra böyle olsun. Ayarları eski şekline getirdim fakat gene aynı. Çerezleri sildim, farklı tarayıcıdan denedim gene aynı. Benimle aynı sorunu yaşayan veya yardımcı olacak birileri var mı?

Hocam bende öyle bir şey olmadı. Şu linkten:

http://forum.donanimhaber.com/forumid_625/tt.htm

Veya foruma git özelliğine "Xbox" yazıp altında "Konsollar" yazana tıklayıp dener misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: PostMortem

quote:

Nasıl anlatayım bilmiyorum. İkinci el forumunda xbox linkine tıklayınca profil sayfama atıyor. Profilimi düzenledikten sonra böyle olsun. Ayarları eski şekline getirdim fakat gene aynı. Çerezleri sildim, farklı tarayıcıdan denedim gene aynı. Benimle aynı sorunu yaşayan veya yardımcı olacak birileri var mı?

Hocam bende öyle bir şey olmadı. Şu linkten:

http://forum.donanimhaber.com/forumid_625/tt.htm

Veya foruma git özelliğine "Xbox" yazıp altında "Konsollar" yazana tıklayıp dener misiniz?

linke tıkladım, direk profil sayfam açıldı. şimdi ötekini deniyorum.

• aynen. gene profil sayfam açıldı
  • Çok garip bir sıkıntı vallahi. Umarım çabuk halledilir. Diğer tarayıcılarda kullanıcı girişi yapmadan denemedi iseniz bir deneyin derim. En azından düzelene kadar oradan bakarsınız.
  • quote:

Çok garip bir sıkıntı vallahi. Umarım çabuk halledilir. Diğer tarayıcılarda kullanıcı girişi yapmadan denemedi iseniz bir deneyin derim. En azından düzelene kadar oradan bakarsınız.

ikinci el forumlarına giriş yapmak için il ve ilçe bölümünü doldurmak gerekiyormuş. ben ayarları kurcalarken onu bozmuşum sanırım.
    şimdi hallettim problem solved size de teşekkürler ayrıca.
  • quote:

quote:

Çok garip bir sıkıntı vallahi. Umarım çabuk halledilir. Diğer tarayıcılarda kullanıcı girişi yapmadan denemedi iseniz bir deneyin derim. En azından düzelene kadar oradan bakarsınız.

ikinci el forumlarına giriş yapmak için il ve ilçe bölümünü doldurmak gerekiyormuş. ben ayarları kurcalarken onu bozmuşum sanırım.
    şimdi hallettim problem solved size de teşekkürler ayrıca.

Rica ederim hocam da bir şey yapmadım ki. Siz sadece Xbox deyince farklı bir problem sandım, yoksa il seçimi benim de aklıma gelmişti. Neyse, bir dahaki sıkıntıda görüşürüz olmadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.