Şimdi Ara

Kullanici adiniz ruhunuzdur bedeninizdir onunla yasayin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilum

Dünün trollü abilerine özenip sonunda olgunlaşmaya karar vermiş, bu konu neden iplendi anlayamadım...

Eski kullanici adi mesaj uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi sağa bi sola bakmış garibim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

quote:

Dünün trollü abilerine özenip sonunda olgunlaşmaya karar vermiş, bu konu neden iplendi anlayamadım...

Azıcık kişilik sahibi bir insan olup düşünceme saygı duysaydın keşke, rolünden kopmanı görmek istemezdim, başarısız bir troll örneği...
  • ben uygunum galiba kromatitlerim olmadan evden çıkmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: K

K -> Kubilay

Oooo adaş naber

• quote:

quote:

quote:

Azıcık kişilik sahibi bir insan olup düşünceme saygı duysaydın keşke, rolünden kopmanı görmek istemezdim, başarısız bir troll örneği...

Dusuncene saygi gosterdim zaten senin soyledigin şey 'abilerine ozenip olgun biri olmaya karar vermis' bende seni ornek verdim sonradan olgun biri olmussun galiba

• ismim saim
    nikimde saim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Dusuncene saygi gosterdim zaten senin soyledigin şey 'abilerine ozenip olgun biri olmaya karar vermis' bende seni ornek verdim sonradan olgun biri olmussun galiba

Biraz daha dikkâtli birisi olsaydın, veyahut daha az önyargılı olsaydın böyle bir yanılgıya düşmezdin, Pomocu nicki ve sonrasında Pomocus2 yapan kişi ile ben aynı kişi değilim kardeşim, kendisi komşum olur, forumu bıraktı, benim orjinal üyeliğim de defalarca söyledim 2006 kayıtlıdır, çok istersen eski nickimi veririm önemli değil, bu üyelik son 1 yıl kadardır Pomocu'nun değil.

Tabi konu ben değil orası ayrı, konu daha düne kadar(Gerçek anlamda...) ortalığı trolleyen adamın birden olgunlaşmasıyla alâkalı, hayırdır kötü bir şey mi oldu? Forumca karşılıksız dert dinlemeyi seven insanlarız, varsa sorun aç konusunu konuşalım, samimi ol yeter ki, bu konu gerçekten acayip samimiyetsiz ki normalde zararsız birisisin, insanları güldürüyorsun diye eleştireceğim bir adam değilsin.

• Gaz?

• nickim beni çok iyi anlatan kelimenin tersten yazılışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay61

quote:

Orijinalden alıntı: K

K -> Kubilay

Oooo adaş naber

Yalan benim böyle bir adaşım yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Biraz daha dikkâtli birisi olsaydın, veyahut daha az önyargılı olsaydın böyle bir yanılgıya düşmezdin, Pomocu nicki ve sonrasında Pomocus2 yapan kişi ile ben aynı kişi değilim kardeşim, kendisi komşum olur, forumu bıraktı, benim orjinal üyeliğim de defalarca söyledim 2006 kayıtlıdır, çok istersen eski nickimi veririm önemli değil, bu üyelik son 1 yıl kadardır Pomocu'nun değil.

Tabi konu ben değil orası ayrı, konu daha düne kadar(Gerçek anlamda...) ortalığı trolleyen adamın birden olgunlaşmasıyla alâkalı, hayırdır kötü bir şey mi oldu? Forumca karşılıksız dert dinlemeyi seven insanlarız, varsa sorun aç konusunu konuşalım, samimi ol yeter ki, bu konu gerçekten acayip samimiyetsiz ki normalde zararsız birisisin, insanları güldürüyorsun diye eleştireceğim bir adam değilsin.

Ben nerden bilebilirim senin hesabinin komşunun oldugu

Bu hakaretleri baska birine etseydin simdiden küfur etmeye baslamisti buna forumda yuzlerce kes şahit olduk. Ben kullanici adimla uyumlu olmasaydim şuanda sana hakaret etmeye baslardim. Konulari trolleyebilirim ancak pm atarsan elimden geldigi kadar yardimci olmaya çalisirim.

• Gurur duyarim

• quote:

Orijinalden alıntı: maşık

bende mi koçum emin misin aşk konuları fenomeni ben de mi

Aşk konulari fenomeni ha bu unvani taşimaktan onur duyarim,herşey sizin için.

Nickiniz ne anlama geliyor ko

• 5 veya 6. Sınıfta s4 league başlarken uydurmuştum hala online oyunlarda kullanırım şuan mezunum liseden

• Karıncayiyen Yiyen Adam kullanıcısına yanıt
    http://www.uludagsozluk.com/k/444-4-444/
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

aşk konuları fenomeni benim sen değilsin tövbe yaaaaa maşık maşuk hani aşık ile maşuk var dır ya

Bi an mutlu olmustum fazla surmedi ama

Dogrudur bilmiyorum ben

• Kutsal geçiyor ve bakireyim.
  • Nick konu uyumsuzluğu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.