Şimdi Ara

Kullandığımız Android programlarını yazalım... (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.481
Cevap
72
Favori
148.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kullanmaya basladiklarim Holo launcher ve CameraMX tavsiyemdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: dusesh

quote:

Orijinalden alıntı: pillimilli

quote:

Orijinalden alıntı: dusesh

Arkadaslar merhabalar.

Playden yükleyip kaldırdıgım programların telefon uzerinde ceşitli yerlerde kalıntıları kalıyor.
    Bu kalıntıları bulup cıkaran ve kaldırma işlemini yapacak bi babayigit program arıyorum.
    Varmı böyle bildiginiz bir program.

Programları kaldırırken mutlaka verileri temizle diyerek kaldırmak en iyisi, fakat buna rağmen sd kart üzerindeki dosya ve klasörlere dokunulmuyor genelde. O nedenle ayda bir sd kart üzerinde eski programlara ait klasör ve dosyaları temizlemek iyi bir fikir. Her zaman öyle yaparım..
    Maalesef android için bilgisayardaki gibi temizlik programları yok..

clean master isimli bir program buldum. iyi gibi duruyor. ileriki zamanlarda programla ilgili düşüncelerimi paylasırım sizinle.

İkinci bir soru sormak istiyorum izninizle.

Telefonum s3 versiyon 4.0.4

Son zamanlarda takılmalar yasamaya basladım. zaten boyle temizlik programı aramamın asıl nedenide odur.
    Simdi ben bu telefona format atmak ve versiyonunu 4.1 varmış galiba ona yükseltmek istesem nasıl bir yol izlemem gerekir.
    yani programı nerden edinebilirim. formatı nasıl atabilirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkr ederim...
    Emeginze saygılar...

Rom nasıl yüklenir sorusunun cevabını, sanırım S3'a ait bölümden daha kolay bulursunuz.
    Genel bir bilgi olarak şunları yazabilirim. Normalde herhangi ekstra uygulamalara ihtiyacınız olmaz. Telefonu bilgisayarınıza taktığınızda KIES otomatik olarak yeni güncelleme var yükleyeyim mi diye soracaktır. Sizde yükle deyince yüklenir. Yada telefonunuzda OTA yükleme özelliği varsa ayarlardan güncellemeye girerek güncelle dersiniz ve günceller.
    Ancak şunu hatırlatmakta fayda var. Telefonunuz eğer Türkiye için 4.1 güncellemesi yayınlanmışsa güncelleme yapabilirsiniz. Diğer ülkelerde çıkmış olması, sizin de yapabileceğiniz anlamına gelmiyor.

Arkadaşın da dediği gibi güncelleme olayını en rahat kies ile yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda kies kurulu ve telefonunuz daha önceden programa bağlandı ise kies telefonunuz için güncelleme olduğunda size bilgi verecektir. Bu arada S3 için jellybean geldi. kies aracılığı ile yükleyebilirsiniz..

• App4apn benzeri bir program bilen var mi?

bilmeyenler icin; program ekran kapandigi zaman izinli uygulamalar disindaki veri agini kapatiyor, wifi'dan bagimsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

App4apn benzeri bir program bilen var mi?

bilmeyenler icin; program ekran kapandigi zaman izinli uygulamalar disindaki veri agini kapatiyor, wifi'dan bagimsiz.

Hocam yanlışım yoksa droidwall işinize yarayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

App4apn benzeri bir program bilen var mi?

Hocam yanlışım yoksa droidwall işinize yarayabilir.

Teşekkürler, bakayım sonucu yazarım
  • Blackmart Alpha ve Aptoide ücretli App'leri bedava indirmek icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kontes Semra

Blackmart Alpha ve Aptoide ücretli App'leri bedava indirmek icin.

Böyle bir şey mümkün olabilir mi.

Ücretli uygulamaları bedavaya indireceğiz öylemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

quote:

Orijinalden alıntı: Kontes Semra

Blackmart Alpha ve Aptoide ücretli App'leri bedava indirmek icin.

Böyle bir şey mümkün olabilir mi.

Ücretli uygulamaları bedavaya indireceğiz öylemi.

Ücretli uygulamaları bedava indireceksiniz doğru, ama google playden değil kendi sunucularından. Nasıl bilgisayarda cracklenmiş korsan yazılım kullanıyorsanız onun gibi yalnız adamlar korsan olanları topluca bir yere yığmışlar, sanra alın size market.. burdan indirin. olay bundan ibaret..
  • aynen öyle cracklenmis hazir veya crack ihtiyaci bile yok. tabi bu app sayfalari teker teker kapaniyor nekadar daha bu marketlerden indirebiliriz belli degil.
  • link verme sansinz varmidir? ben bulamadim da
  • solid explorer gibi klasörleri küçük grid şeklinde gösteren bir dosya yöneticisi var mıdır? solid explorer sürekli çökmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangdasire

solid explorer gibi klasörleri küçük grid şeklinde gösteren bir dosya yöneticisi var mıdır? solid explorer sürekli çökmeye başladı.

Es File Explorer işinizi görür..
  • PowerAmp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

link verme sansinz varmidir? ben bulamadim da

http://crusniksif.store.aptoide.com/app/market/cm.aptoide.pt/326/1844169/Aptoide

Aptoide yükledikten sonra Blackmart Alpha indirebilirsiniz Aptoide marketinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pillimilli

quote:

Orijinalden alıntı: mangdasire

solid explorer gibi klasörleri küçük grid şeklinde gösteren bir dosya yöneticisi var mıdır? solid explorer sürekli çökmeye başladı.

Es File Explorer işinizi görür..

Teşekkürler
  • HTC nin kendi Saat-Hava durumu widget'ını arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

HTC nin kendi Saat-Hava durumu widget'ını arıyorum.

Hocam markette baya var htc clock widget diye aratırsan dolu.
  • Yeni olmasına rağmen kısa sürede sevdiğim çok kullanışlı arayüzüyle , önüne getirdikleriyle ve türkçe dil desteği ile farklı bir uygulama . GP'in karmakarışık yapısından sonra ilaç gibi geldi...

Cugga

Kullandığımız Android programlarını yazalım...

Kısa Tanıtım:

Cugga App Market farklı kategori ve gezinme seçenekleriyle benzersiz bir uygulama marketidir.

Cugga App Market Gezinme Seçenekleri:

- Uygulama sizin o anki ruh halinize uygun uygulama ve oyunları kategorize etmektedir.
    Ruh halinizi seçip ilgili oyun ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin çok mu sıkıldınız?
    "Adrenaline ihtiyacım var" kategorisi altındaki oyunlar tamda size göre.

- Cugga da trend olmuş sizlerden önce diğer kullanıcıların indirip beğendikleri uygulamalar için de farklı kategoriler sunulmaktadır.

- İlgi alanınıza göre değişen kategori yapısı ile de yine farklı bir gezinme seçeneği sunulmaktadır.
    Bu sayede Futbol a ilgi duyuyorsanız direk futbol oyunlarına ya da işiniz finans sektörü ile ilgili ise
    direk finans ile ilgili uygulamalara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

- Cugga çocukları, genç kızları, erkek çocukları, kadınları da unutmadı. Hangi yaşta ve cinsiyette olursanız olun bu gezinme seçeneğinde
    sizin yaşınızdaki ve cinsiyetinizdeki insanlar için en popüler uygulama ve oyunlara ulaşabileceksiniz.

Peki bunu neden yapıyoruz?

Çünkü bir çok kategoride binlerce benzer oyun ve uygulamaya rastlayabiliyorsunuz. Ama hangisi en iyi ya da hangisi daha çok hoşunuza gidecek bilmiyorsunuz.
    Ancak telefonunuza indirdikten sonra buna karar verebiliyorsunuz. Ve beğenmedikleriniz için boşa vakit ve internet kotası harcamış oluyorsunuz. Biz buna engel
    olmak, en iyi olana en kısa yoldan ulaşmanız için Cugga App Marketi yaptık.

Bunu nasıl yapıyoruz?

Sizlerden önce uygulama ve oyunları indirip test ediyor puan veriyor yorumluyor eksilerini ve artılarını belirliyoruz.
    Ve akıllı arama motorumuz sayesinde, arama sonuçlarını farklı parametreler kullanarak değerlendirip sizler için seçtiklerimizi de ekleyerek sunuyoruz.

Diğerlerinden farkımız nedir?

Öncelikle Cugga'yı indirdiğinizde farklı bir konseptle karşılaşacaksınız.
    Bizler bu uygulama ve oyunları sizlere sunarken kullanımı kolay, görsel açıdan standartların üzerinde, sizi yönlendirecek,
    yormadan fazla vakit harcatmadan istediğiniz uygulama ve oyunlara erişmenizi sağlayacak bir arayüz tasarlamak istedik.
    Ayrıca akıllı arama motorumuzu denediğinizde farklı bir arayüz le ve en iyi sonuçlarla karşılaşacağınızı garanti ediyoruz.

Link:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.isandroid.cugga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi дltuğ -- 19 Kasım 2012; 15:04:03 >

• Arkadaşlar kıyıda köşede unutulmuş güzel oyunlar varmı?50mb üstü
  • samurai 2 vengeance

gta 3

fifa 12

blackmart alpha veya aptoide marketlerinden ücretsiz indirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad Kontes -- 22 Kasım 2012; 2:29:58 >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.