Şimdi Ara

Kulaklıkla Çok Muzik dinliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hergun servisten eve gelirken vede evdeyken ara sıra 15 dakika muzik dinliyorum. Kulak içi kulaklık kullandigim icin sorun çıkar mı kulaklarimda merak ediyorum.

Not; Sabah 40 aksam 40 dk serviste geçiyor. Vede akşam ders aralarında dinliyorum.

Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kulak memesi varya em orayı

• Öldüreceklerini bilsem yine de daha kulak içi kullanmam. Kafa üstü candır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KayraBey1991 -- 2 Ekim 2015; 16:02:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar çok kullandığın ile alakası yok bence , yüksek ses ile dinlersen tabiki ilerde sıkıntı yapar. Benimde tüm gün kulağımda nerdeyse kulaklığım :) ama fazla yüksek ses ile dinleme zararı var
  • Kulak içi dinlememesi tavsiye ederim...kulaklık vakum gibi etine yapışıyor dışarı ile irtibatı kesiyor hem dışarıyla olan ses alış-verişini kestiği için başına dolaylı yoldan 1 şeyde gelebilir (araba kazası) gibi..Ayrıca çıkan ses bir hiç dışarıya gitmeyip sadece kulağına gittiği için çeşitli duyma bozukluklarına yol açabilir...Tavsiyem 20 tllik bir normal kulaklık alarak %60 ses seviyesine getirerek dinlemen

Not: yazmayı unutmuşum eğer normal kulaklıkların kullanımında kulaklığından düşmesinden şikayetçiysen philips'in kancalı kulaklıklarından al...Basketbol oynar iken kullanırdım eskiden hala satıştalar teknosa/mediamark ta daha geçen ( 20 gün)aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARUNnars -- 3 Ekim 2015; 8:23:52 >
  • Kanıtlanmış tek zararı uzun süre kulaklıkla müzik dinlersen kulak kirinde artış olmasıymış ama bu durum bütün kulaklıklar için geçerli yüksek sesle dinlemediğin sürece sıkıntı olmaz.

• bir şey olmaz kardeş devam et
  • Otobuslerde tramvaylarda kulak ici takmasina ragmen disari ses gelicek kadar acan tipsen 5-10 seneye herseye he tekrar soyle dersin.

• Bende öyleyim. Yüksek sesle dinlediğim için kulağım tıkanmış gibi hissediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KayraBey1991

Öldüreceklerini bilsem yine de daha kulak içi kullanmam. Kafa üstü candır.

ne kadarda kafaüstü bir erkek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidüsün -- 2 Ekim 2015; 17:47:18 >
  • Crashman649 kullanıcısına yanıt
    ben günde 6-7 saat kadar takıyorum. dinlemesem bile duruyor. kafa üstü adamdır
  • Düşük seste nasıl dinliyorsunuz, her zaman 1 seviye daha üstü olsa diyorum. Hatta kendiminkinden fazla ses veren kulaklıkla dinleyince kendiminkinden tat alamaz oluyorum.
  • Hergün toplu taşımada kulakiçi kulaklıkla dımtıs dımtıs seslerle kafanızı .iken benim. Ve evet bazen biri bir şey dediğinde "höö" diyerek tekrar söylemesini istediğim oluyor. Ama benim için çok da fifi değil, atın ölümü arpadan olsun diyenlerdenim.

O değil de bugün huncarca kulaklığımı sallayan mal arkadaşım bozmuş kulaklığın bir tarafını

• quote:

Orijinalden alıntı: DARUNnars

Kulak içi dinlememesi tavsiye ederim...kulaklık vakum gibi etine yapışıyor dışarı ile irtibatı kesiyor hem dışarıyla olan ses alış-verişini kestiği için başına dolaylı yoldan 1 şeyde gelebilir (araba kazası) gibi..Ayrıca çıkan ses bir hiç dışarıya gitmeyip sadece kulağına gittiği için çeşitli duyma bozukluklarına yol açabilir...Tavsiyem 20 tllik bir normal kulaklık alarak %60 ses seviyesine getirerek dinlemen

Not: yazmayı unutmuşum eğer normal kulaklıkların kullanımında kulaklığından düşmesinden şikayetçiysen philips'in kancalı kulaklıklarından al...Basketbol oynar iken kullanırdım eskiden hala satıştalar teknosa/mediamark ta daha geçen ( 20 gün)aldım

Haklisin. Ama o kulakliklar sanki kulak ustunde renkli kulak varmis gibi hissi veriyor

Ayrica kac tl?

• PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Ben hiç öyle hissetmedim kullanan arkadaşlarım çoktu görmeye alışıktım ondan olabilir... Fiyatı değişiyor 25 normalde ama bazen 30 oluyordu mağazalarda ses kalitesi nasıl dersen muazzam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARUNnars -- 3 Ekim 2015; 9:05:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayraBey1991

Öldüreceklerini bilsem yine de daha kulak içi kullanmam. Kafa üstü candır.

Neden?

• bı gun metrobusle gıderken bı adam vardı sağolsun bıze hande yenerın butun şarkılarını ezberlettı sende öyleysen 60yaşında duymamaya başlarsın
  • hiç bişi olmazz :d
  • günde 7 saat kulaklık takıyorum sıkıntı yok
  • ofiste neredeyse en az 7 saat takılı olur kulaklıklar kulağımda. kulak için kullanırım + edm dinlerin genelde %80 seviyede.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.