Şimdi Ara

kulaklik ve kulaklik amfisi tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Heavy metal ve rock turevleri dinlerim.bu baglamda tavsiye edebileceginiz urunler varmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar, techno-fi formunda cok fazla kaynak bulacaginizi dusunuyorum lakin acar kulaklik hobicisi olarak bir kac tavsiye verebilirim. Rock ve metal icin parlak kulakliklar iyi olmuyor zaten detay da cok aramamak lagzim. Beyerdynamic DT770 ve grado p500i hatta sr serisi grado larda olabilir. Daha saglam bir sey isterseniz Hifiman lere bakabilirsiniz. Benim tavsilerim kulakustu tarafinda, kulakicinde alternatif bir hayli fazla.

Amfi icin kulakliginiza gore oneri de bulunabilirim. Eger kulakici dusunurseniz DAP veya player arti tasinabilir amfi olabilir. Ama kulakustu icin masaustu oneririm. Butceye gore cesitlendirmek mumkun. Uygun fiyatli olsun diyorsaniz yerli mali sedef audio lara bakabilirsiniz, ikinci el olarka iki tane nerdeyse bedava fiyatina cihazlar var ilanda. Daha kaliteli isterseniz butceye gore entegre veya lambali onermek mumkun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zek -- 29 Nisan 2015; 14:12:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zek

Selamlar, techno-fi formunda cok fazla kaynak bulacaginizi dusunuyorum lakin acar kulaklik hobicisi olarak bir kac tavsiye verebilirim. Rock ve metal icin parlak kulakliklar iyi olmuyor zaten detay da cok aramamak lagzim. Beyerdynamic DT770 ve grado p500i hatta sr serisi grado larda olabilir. Daha saglam bir sey isterseniz Hifiman lere bakabilirsiniz. Benim tavsilerim kulakustu tarafinda, kulakicinde alternatif bir hayli fazla.

Amfi icin kulakliginiza gore oneri de bulunabilirim. Eger kulakici dusunurseniz DAP veya player arti tasinabilir amfi olabilir. Ama kulakustu icin masaustu oneririm. Butceye gore cesitlendirmek mumkun. Uygun fiyatli olsun diyorsaniz yerli mali sedef audio lara bakabilirsiniz, ikinci el olarka iki tane nerdeyse bedava fiyatina cihazlar var ilanda. Daha kaliteli isterseniz butceye gore entegre veya lambali onermek mumkun.

Ustad grado sr225 icin 400 lira ikinci el istiyolar sizce fiyat nasil

• Cok fazla o kulaklik icin sahsen 250 - 275 bence ederi. Grado sr serisi modelleri arasinda oyle ahim sahim bir fark yok. Kucuk eklemeler ile modeller yukseliyor ve ses renkleri farklilik gosteriyor. Sizin butce kulaklik ve amfi icin ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zek

Cok fazla o kulaklik icin sahsen 250 - 275 bence ederi. Grado sr serisi modelleri arasinda oyle ahim sahim bir fark yok. Kucuk eklemeler ile modeller yukseliyor ve ses renkleri farklilik gosteriyor. Sizin butce kulaklik ve amfi icin ne kadar?

600.700 civari

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.