Şimdi Ara

KULAKLIK TERCİH REHBERİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
53
Favori
133.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Koss Pro DJ100 getirtmeyi düşünüyorum.Bu kulaklığa beni almaya iten çok büyük olmaması ve sade bir görüntü olmasıdır.Sizce f/p bakımından iyi bir seçim midir ?

listede ses kalitesinde 7.75 puan almış fiyatınada 80 $ yazmış bence güzel bir seçim gibi duruyor, ama kullanıcı incelemelerinide okumak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SE_GuRu

quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Koss Pro DJ100 getirtmeyi düşünüyorum.Bu kulaklığa beni almaya iten çok büyük olmaması ve sade bir görüntü olmasıdır.Sizce f/p bakımından iyi bir seçim midir ?

listede ses kalitesinde 7.75 puan almış fiyatınada 80 $ yazmış bence güzel bir seçim gibi duruyor, ama kullanıcı incelemelerinide okumak lazım.

Türkçe bir inceleme bulamadım ingilizcemde pek yeterli değil o yüzden burada varsa bi bilgisi olan bilgilendirirlerse sevinirim.
  • kafaüstü kulaklık kullanan arkadaşlardan bu kulaklığı kullanan yada test etmiş arkadaşlardan birisinin cevabını beklememiz gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SE_GuRu

kafaüstü kulaklık kullanan arkadaşlardan bu kulaklığı kullanan yada test etmiş arkadaşlardan birisinin cevabını beklememiz gerekecek.

Aynen öyle :)
  • sony son çıkardığı modellerle baya iddalı görünüyor.xb1000,ex1000 ve z1000 başta olmak üzere yeni çıkardığı modeller çok beğenildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 9 Mart 2011; 16:37:08 >
  • tablo ne kadar degişmiş yahu nezaamndır bakmıyordum baya sıralar degişmiş kulaklıklarda

cok iyi bişey bu bence
  • Kulakiçi kulaklık incelemesine 2 yeni kulaklık daha eklendi, Woodees Blues ve Xears TD-III Blackwood

ilk mesaj güncellendi.
  • Ben kendi adıma özellikle joker'in Xears TD-III inceleme sonuçlarını çok merak ediyordum, en son mesajlaştığımızda incelemesini yaptığını ve kısa zamanda listeye dahil edeceğini söylemişti, bu güzel görünümlü ahşap kulaklık için daha üst sıralar düşlüyordum ama sanırım xears hala aynı yerde sayıyor. Çünkü TD100'e 7.5 puan vermişti, TD-III'ede 7.7 puan vermiş, sanırım TD-II'de çok farklı puanlar alabilecek bir kulaklık değil.
  • Xears hoş şeyler yapıyo valla.
    Ama ljokerl'in o kadar sevmediği yanını sıralamasına rağmen 7.7 vermesi garip geldi doğrusu.
  • Xears TD II kullanıyorum, ses rengini benzetmek gerekirse ilk aklıma gelenler cks90 ve monster turbine oluyor, hertür müzik rahatlıkla dinlenebilicek bi kulaklık, oldukca fazla bass buna rağmen boğulmayan, ezilmeyen harika tizler, 2 adet getirtmiştim tahminimden fazla memnun kaldım, diğeri satıldı (halen isteyen olursa Xears TDII "metal" - TDIII "ahşap" bana ulaşabilir)

Listede daha da mükemmel kulaklıklar var, tabi biraz daha pahalılar, ancak ben belli bi noktadan sonra cok pahalı kulaklıkların, cok pahalı calıcılarla o performansı verebiliceğini düşünüyorum.
  • mesajım bulunsun
  • kulaklıklar 154 oldu SE_GuRu.güncelle bahim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 22 Mart 2011; 2:26:24 >
  • hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 22 Mart 2011; 2:26:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

kulaklıklar 154 oldu SE_GuRu.güncelle bahim

Merak etme belkide en az senin kadar bende takip ediyorum, güncellerim gün içerisinde.
  • Kulakiçi kulaklık incelemesine 2 yeni kulaklık daha eklendi, Monster Jamz ve PADACS Aksent

ilk mesaj güncellendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

http://www.head-fi.org/forum/thread/522993/finished-review-set-um3x-e-q7-re262-triple-fi-10-re252-ck100-re-zero-custom-3-ok1-hje900
    çok detaylı olmuş maşallah

gerçekten maşallah çok detaylı bir inceleme. bunuda ekleyelim ilk mesaja

• Yeni yeni kulaklıklar çıktı, geri kalmışık
  • kafaüstüler 72 oldu,monster beats studio eklendi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.