Şimdi Ara

KULAKLIK TERCİH REHBERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
53
Favori
133.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Re-Zero bayağı dengeli bildiğim kadarı ile. Xcape ise ona göre baslı ve sıcak olarak nitelendirilebilir. Ses renklerini araştırdınız mı ikisi arasında kalırken? Araştırmadıysanız bir bakın öncelikle..
  • Head fi deki yorumların çoğu da senin dediklerini doğruluyor zaten H. Joker Xcape' in daha analitik olduğunu söyledi ve Xcape' in daha baslı olması aklımı çeliyor açıkcası. ClieOs denilen kullanıcı ise Zero' yu daha detaylı ve "fun" olarak değerlendirmiş.

m50 sahibi olduğumu düşünüp (her ne kadar biri kapalı kafa üstü biri iem sınıfı olsada) bu sefer daha dengeli bir kulaklığı mı denesem diyip bir türlü karar veremiyorum. Fakat Zero alıp baslarından memnun kalmayabilirim diye endişe ediyorum. Ama dediğim gibi dinlediğim müzik türleri gereği Xcape bir adım daha önde. Sanırm SE_GuRu' nun da tercih edeceği gibi ben de Xcape' i terchi edeceğim.... Yorumlar için teşekkürler...
  • Bu konuda utuman'a bir PM at almadan önce. RE0 kve Xcape kullanmış biri olarak en doğru yorum onunkisi olur.
  • Tavsiye için teşekkür ederim
  • teste 1 kulaklık daha eklendi ECCI PR401
  • adam yemiyo içmiyo kulaklık deneyip yorum yapıyo zaar
  • Bence sen ara ara haftada bir felan güncelle, böyle uğraşılmaz onla..
  • valla haklısınız bir formül geliştireyim :)
  • Arkadaşlar bir sorum var cahilliğimi mazur görün. Burn in ne demek okudum kulaklık başlıklarında ama anlamadım tam. Anladığım kadarıyla bir süre sürekli müzik çalıyor sonra kalitede artış mı oluyor ? öyleyse nekadar bir süre :)

yeni konu açma gereği duymadım buraya yazdım o yüzden.
  • bi dahakine soru cevap bölümüne alalım
    burn-in , zamanla mekanik parçaların yerine oturması diye özetlenebilir.sürekli olmasına gerek yok , hatta sürekli olursa zararlı.kalitede artış değil de dizayn edilen ideal hale gelişi tarzı bişi
    genelde 10-15 saat yeterlidir ama 100'e kadar çıkanlar da var.
  • arabanın motorunun ısınması gibi bişey yani
  • Hippo Boom ve Hippo Pearl eklendi ilk mesaj güncellendi.
  • çok geniş olmasa dahttp://www.head-fi.org/forum/thread/433318/shootout-65-portable-headphones-reviewed-tdk-wr700-akg-k430-added-01-08 bu da eklenebilir ilk mesaja.
    ya da başlık kulak içi tercih rehberi olarak değişebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

çok geniş olmasa dahttp://www.head-fi.org/forum/thread/433318/shootout-65-portable-headphones-reviewed-tdk-wr700-akg-k430-added-01-08 bu da eklenebilir ilk mesaja.
    ya da başlık kulak içi tercih rehberi olarak değişebilir

Evet o konuyu ben de gördüm. Aralarında bir kaç tanesini deneme şansım oldu ve adamın yaptığı puanlamayla benim yaptığım puanlama birbirine uydu. Portatif kafaüstü almadan önce bakmak lazım

• arkadaşlar başlığı kulaklık olarak bırakıyorum, ilgili linkide ekliyorum ilk mesaja

ilk mesaj güncellendi listeye 2 kulaklık daha katıldı. Meelectronics CX21 ve Meelectronics CW31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 26 Ocak 2011; 10:23:40 >
  • mesajım bulunsun.
  • Listeye Meelectronics CC51 ve Meelectronics SP51 eklendi ilk mesaj güncellendi.
  • Listeye Phiaton PS 20 ve Pioneer SE-CLX60 eklendi ilk mesaj güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 12 Şubat 2011; 11:18:51 >
  • mesajım bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.