Şimdi Ara

KULAKLIK SEÇİMİNDE KARAR VEREMİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar Rampage r36 drop aldım sonuç olarak elime geçti gerçekten memnunum uzun süreli kullanımlarda rahatsız etmiyor ve sesleri çok iyi veriyor

Arkadaşlar araştırıpta bulduğum 2 adet kulaklık var hangisini alacağıma karar veremiyorum bir türlü yardımcı olabilirmisiniz?

kulaklıklar:

Sharkoon HDS Skiller-SGH3
    ile
    Rampage R36 Drop

ben genellikle müzik dinliyorum ancak arkadaşlarımla oyunlarda oynuyorum bu yüzden bu tarz kulaklıklar tercih ettim

ayrıca,
    genel olarak fiyat aralığım bunlar
    lütfen üstüne şu kadar ekle şunu al tarzı şeyler söylemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximina16 -- 23 Ocak 2021; 22:41:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• arastırma asamasındayım cok fazla yankı problemı(oyun yada muzık esnasında mıkrofonunun bırıyle ıletısım halındeyken sesı karsı tarafa ıletmesı) oldugu soylenıyor. bu soylentıler hakkında deneyımlerını paylasabılır mısın?

• Evet açıkçası bazenleri kulaklığın sesi mikrofona gidiyor öyle bir sorunum var ayrıca mikrofonun girişi biraz sıkıntılı gibi arada sırada birşey sürttüğünde cızırtı yapmakta geç cevap için özür dilerim bu forumda çok takılmıyorum açıkçası ancak her şeyi geçersek kulaklığın ses kalitesi gayet iyi ben aldığımda 200TL civarındaydı şu anki fiyatına değer mi bilemem şahsen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.