Şimdi Ara

KULAKLIK ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum. Sadece müzik dinlemek için. Spor yaparken kullanmıycam.

Daha önceden standart iPhone kulak içi kulaklık kullanıyordum, ses kalitesi çok hoşuma gidiyordu.

Bass benim için bir tık önde. hemen ardından tiz geliyor. 1500-2000 civarı limitim esneklik sağlayabilirim. önerileriniz nelerdir?

Göz gezdirdiklerim

JBL 510/560

Anker soundcore life q35

Hayırlı Forumlar...

• Airpos tabii ki Apple bence şaşmamalısın kaliteden ben de çok düşündüm ama muhattabın var gerçekten biraz pahalı ama ben şahsen Vakıfbank kartım ile aldım iyi ki de kendime bu güzelliği yapmışım faizsiz 3 taksite böldüm.

• Kulaküstü kulaklık istiyorum ama hocam. Airpodsum var ama baş ağrıtıyor bende fazla dinleyince.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdığın iki modelide youtube incelemelerinden bi arastir.
    Bende jbl t450 vardı.Padleri ince, kablosu ince.Sanki 2 yıl.sonra çöpe gitsin der gibi tasarlamıslar.Fazla dayanıklı değildi, ama memnun sayılırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirPods falan hiç tavsiye etmem. O fiyatlara çok daha kaliteli kulaklıklar alınabilir. Eğer ses kalitesine önem veriyorsan kablolu olması önemli değilse ath m40x ve ya ath m50x alınabilir ses kalitesi olarak oldukça iyi. m40x ses kalitesinde daha önde ancak bas istiyorsan m50x tercih edilebilir fiyatı m40x'e göre biraz daha yüksek. Eğer kablosuz, gürültü engelleme falan olmak zorundaysa anker q35, q30 ve q20 gibi kulaklıklara bakılabilir. Bunların dışında sennheiser hd400bt, hd350bt falan var o fiyat aralığına yakın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.