Şimdi Ara

Kulaklık kulağımda durmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
2
Favori
58.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kulağımda kulaklıklar durmuyor benim, kulak yapımdan mı acaba iyice merak etmeye başladım. Arabada kafamı arkaya yaslayınca sol kulağımdaki pat diye düşüveriyor. Kulaklık takılıyken yolda yürüyemiyorum, araba çukura girse, sallansa hemen kulaklığım çıkıyor. Rahat müzik dinleyemez oldum.

Toplam 3 tip kulaklık denedim 3 ü de aynı.

• kardeş bendede aynı sorun var sol tarafımda benimde.kanal tip olsun kulak içi kulaklıklar olsun sol kulağımda durmuyorlar sağda bir problem yok amaondan hertürlü duruyorlar sanki yapışmış gibi
  • valla benimde öle durum hiç durmuyor direk büyük tüm kafayı kaplıyan kulaklıklardan alıcam bu gidişe kulak içi kulaklık ya da kulaığı arkadanda tutanlar var onlardan alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

valla benimde öle durum hiç durmuyor direk büyük tüm kafayı kaplıyan kulaklıklardan alıcam bu gidişe kulak içi kulaklık ya da kulaığı arkadanda tutanlar var onlardan alabilirsin
    Aynı ben.
  • quote:

valla benimde öle durum hiç durmuyor direk büyük tüm kafayı kaplıyan kulaklıklardan alıcam bu gidişe kulak içi kulaklık ya da kulaığı arkadanda tutanlar var onlardan alabilirsin

Bu tip kulaklık kullan sende??
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

Etrafımdakiler tarafından garip karşılabilir mi ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Etrafımdakiler tarafından garip karşılabilir mi ki ?

Alıntıları Göster
    İnternette yumuşak bir maddeden kulaklık yapımı vardı, "comfortable earphones" şeklinde aratabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperkin -- 10 Ocak 2011; 18:50:06 >

• quote:

Hele bu kulaklıklar tam bir işkence.. Durmuyor namussuzlar

• quote:

Alıntıları Göster
    Aynı sorun bende de var.
  • aynı sorunu bende yaşıyordum. ipon nano aldım onun yanında verilen orj. kulaklık tam oturuyor kulağıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolyabani

aynı sorunu bende yaşıyordum. ipon nano aldım onun yanında verilen orj. kulaklık tam oturuyor kulağıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Alıntıları Göster
    Neden garip karşılasınlar hiç görmemişlermi şu ana kadar böyle birşey ala ala

• quote:

Neden garip karşılasınlar hiç görmemişlermi şu ana kadar böyle birşey ala ala

Alıntıları Göster
    Kulak içi kulaklık al kulağına sokunca çeksende gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disturbed

Alıntıları Göster
    Benim fazla problem yok ama sağ kulağımla sol kulağım arasında fark var heralde sağdaki arada çıkıveriyor. Kulaklık seçimi çok önemli bu konuda V-Moda Vibe II alıp yukarıdaki kulaklık gibi çıkıntılarını takarsanız çıkmaz kulağınızdan. Garip karşılanacak bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kissed by Fire -- 10 Ocak 2011; 19:05:11 >

• quote:

Alıntıları Göster
    Creative ep-630 kullanasıya kadar ben de aynı senin gibiydim. Ses kalitesi de gerçekten güzel. Tavsiye ederim. Ha bu benim kulağıma büyük/küçük gelir diyenler için kutuda 3 farklı slikon başlıkla geliyor...
  • quote:

Alıntıları Göster
    kulak içi bile durmuyorsa philipsin çengellilerine bak. hoşda durur

• quote:

Alıntıları Göster
    Benimde aynı şekilde evde 20 den fazla kulaklık var hepsi farklı tip sadece 1 tanesi düşmeden uzun süre duruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

Benimde aynı şekilde evde 20 den fazla kulaklık var hepsi farklı tip sadece 1 tanesi düşmeden uzun süre duruyo

Alıntıları Göster
    Aynen ben kulaklıkla müzik dinlemeye küstüm artık ( hele servis şöförünü de göz önünde bulundurursak )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColoredLight -- 10 Ocak 2011; 19:33:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ColoredLight

Aynen ben kulaklıkla müzik dinlemeye küstüm artık ( hele servis şöförünü de göz önünde bulundurursak )

Alıntıları Göster
    Kulüp kursanız feci katılım olur ha.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kril

Kulüp kursanız feci katılım olur ha.

Alıntıları Göster
    Bende de durmuyo sinir oluyom.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.