Şimdi Ara

Kulaklık (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
5
Favori
46.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Creative Ep-480
  • Telefonum için HPM-82 aldım. Senhiser(Yazım yanlış olabilir) bakayım dedim. Fakat kulakiçi kulaklık yok onda. Yada ben görmedim. Tavsiyeniz varsa alabilirim.
  • sende bi cx300 yada ie4 al
  • quote:

Orjinalden alıntı: God Is Staff

sende bi cx300 yada ie4 al

cx300 e 76 ytl fiyat çekiyolar ya. Bide bunun 3.5 jack dönüştürücüsü var. Baya maliyetli olur heralde.(W900 için)
  • Sennheiser CX300 Beyaz
     Kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real RocknRolla -- 3 Ekim 2007; 18:36:46 >
  • beyaz kulaklık nasıl takıyosunuz abi ya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

beyaz kulaklık nasıl takıyosunuz abi ya...

O biçim takıyoruz..Bilerek beyaz aldım hatta..
    Aksesuar tamamlayıcı olarak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Çapkın.olguN_

quote:

Koyu renk t-shirt giyiyorum. Sol kulakligi sol kulagima takiyorum. Asimetrik oldugu iicnde sag kulakligi boynumun arkasindan gecirip sag kulagima takiyorum. Guzel bi sekilde uzunlukarini ayarliyorum.

Dinlemedigim zaman da kulakligi saliyorum boynumdan asagiya. Koyu renk uzerinde cok guzel bi goruntu olusuyo...

Acik renk giydigimde de oyle siritmadigi icin sorunum olmuyo...

• quote:

Orjinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

quote:

Koyu renk t-shirt giyiyorum. Sol kulakligi sol kulagima takiyorum. Asimetrik oldugu iicnde sag kulakligi boynumun arkasindan gecirip sag kulagima takiyorum. Guzel bi sekilde uzunlukarini ayarliyorum.

Dinlemedigim zaman da kulakligi saliyorum boynumdan asagiya. Koyu renk uzerinde cok guzel bi goruntu olusuyo...

Acik renk giydigimde de oyle siritmadigi icin sorunum olmuyo...

havalı oluyor yani

• quote:

Orjinalden alıntı: konitek.com

havalı oluyor yani

Çaça havalı olması değil şık durması önemli..
    Havayı altın katar..Altın kaplama kulakık peh peh ne hava olur
  • quote:

quote:

şık olur aslında evet ama bence bayanlara daha güzel gider diye düşündüm ben... beyazın havası ayrı olur o ayrı...
  • quote:

quote:

quote:

şık olur aslında evet ama bence bayanlara daha güzel gider diye düşündüm ben... beyazın havası ayrı olur o ayrı...

Aslinda siyah almaya gitmistim.
    B.duzunde bi TGAR da bide YALCINLARDA vardi... Yalcinlar 78YTL dediler...
    TGAR 73 bide nakite indirim 68 dedi... TGAR da siyah yok digeri 10YTL pahali...

Bende param cebimde kalsin dedim... Iyiki almisim beyaz cok guzel duruyo...

• Sennheiser CX-300
  • .
  • sony mdr-j11

şu sennheiser pmx 60 kullanan arkadaşlar bana performansının nasıl oldugunu söylermisiniz çok niyetim var onu almaya
  • quote:

ben de daha 2 hafta önce Sennheiser IE 4 aldım.. şimdilik memnunum ama sesinin daha da güzel olacağı zamanları bekliyorum yani açılmasını

*daha önce kullandıklarım

Sennheiser MX200- MX500-HD202 .. hala duruyo bunlar... ve kutusu açılmamış bi MX200 daha var 1 yıldır çekmecede duruyo stock yapmıştım zamanında

dostum ben de ie4 ü alalı 2 hafta oldu, gerçekten zamanla kulaklığın açılacağını ve daha da güzel ses vereceğini düşünüyor musun? buna ben pek inanmıoyurm ve bu yüzden de ie4 ün sesinden dolayı hayalkırıklığı içersindeyim. blki sen beni ümitlendirebilirsin diye düşündüm.

• benim IE 4 ü alışımın 3. haftası ve ses bana göre açıldıu... baslar da açıldıu tizler de... ama daha tam olarak değil sanırım.. biraz daha zamanı var... nerden anladın dersen bi şarkı var sürekli dinlediğim onun başındaki bas yoğunluğundan anlıyorum.. bidfe önceden tizler rahatsız ediyodu... şimdi etmiyo...

*ama IE4 LE İLGİLİ SÖLİCEĞİM BİŞİ VARKİ ÇOĞU KİŞİ BUNU ES GEÇMİŞ.... IE4 ÜSTÜN Bİ KULAKLIK ŞÖLE ÜSTÜN... MEGAWORKS ,G500, Z5500 GİBİ ÜSTÜN SETLER GİBİ DAVRANAN Bİ ALET.. YANİ KALİTELİ SES KAYNAĞI VERİNCE KENDİSİNİ GÖSTERİYO BAS OLSUN TİZ OLSUN HARİKA Bİ SES VERİYUO ... BU YENİ RİPLENMİŞ 128 KPBS MP3LERDE BİLE GEÇERLİ... AMA SIRADAN... ESKİMİŞ 128 PBS LİK MP3LERDE BİŞİ BEKLEMEYİN... EĞER MP3 ÇALARINIZDAKİ MP3 LERİN SES KALİTESİ İYİ İSE IE 4 SİZE ÇOK ŞEY VAAD EDER... AMA SIRADAN ESKİ MP3LERSE ÇOPK ŞEY BEKLEMEYİN... İLERİ DÜZEY KULAKLIK VE SİSTEMLERDE BU BÖLE OLUYO.... CREATİVE MEGAWORKS 550 THX KULLANIYORUM 5+1 HOPARLÖR... BU SİSTEMDE DE HERŞEY AYNEN BAHSETTİĞİM GİBİ... KALİTELİ SES KAYNAĞI VERİRSEN HARİKA OLUYO KENDİNİ GÖSTERİYO AMA NORMAL KALİTE VERİRSEN BENİM YTAPABİLECEĞİM BİŞİ YOK DİYO.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 11 Ekim 2007; 2:09:26 >

• westone um1 ismarlayacaktim yurtdisindan kargo masrafi vs... herhangi birsey olunca yine yurtdisina gonder ugras dur..... Son anda vazgectim...

Shure E2C aldim.... Alirken IE4 de denedim.... Begenmedim... Aradaki farki verebiliyorsaniz -ki su an 70YTL civari- e2c icin bence deger....
  • ikinci el ETYMOTİC ER6i satıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_18363546/mpage_1/key_//tm.htm#18363546

Bu adresten bilgi edinebilirsin.
    İlgilenirsen PM atarsın,irtibat kurarız
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.