Şimdi Ara

Kulaklığın sadece sol tarafından ses geliyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
34.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

• Sağ taraftaki hoparlörün içini açıp kabloların kopup kopmadığını kontrol et eğer sağlamsa bilgisayar üzerinden ses ayarında ses dengelerini kontrol et...
  • ses dengelerini kontrol et eğer olmazsa kulaklığında bi problem olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ResiqMe

Sağ taraftaki hoparlörün içini açıp kabloların kopup kopmadığını kontrol et eğer sağlamsa bilgisayar üzerinden ses ayarında ses dengelerini kontrol et...

Hoparlör derken?Anlamadım..Kulaklıkta ses çıkan yerleri söylüyorsan orayı açma imkanım yok..Ayarları bulsam oradan olur sanırım; ama nereden ayar yapacağımı bulamıyorum.
  • başlat çubuğunun en sağ tarafında saatin olduğu bölmede ses ayarları var ordan tüm seslerin olduğu yerde ses dengesinden ayarlıyabilirsin...
  • Burada hoparlör yazıyor.Benimki kulaklık.Anlayamadım valla..

Kulaklığın sadece sol tarafından ses geliyor...
  • ikiside aynı işlevi görmüyomu güzel kardeşim
  • Ses ayarına bak sağ altta saatin yanında..

Winampdan dinliyorsan orda ses ayarının yanında sağ sol center ayarı var onu ortaya getir.

Yine olmadıysa başka bi kulaklıkla dene.

O da olmazsa ses kartın arızalı..

Geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_WiliBalD

ikiside aynı işlevi görmüyomu güzel kardeşim

Pek anlamam teknik olaylardan.Aynı işlevi görüyorsa çubuk ortada.Yani aynı ses gelmesi lazım iki taraftan da.Gelmediğine göre kulaklık bozuk?
  • Bazı videolarda oluyor öyle neden
  • Kablosu içten hafiften kopmuş galiba ve bunu tamir edemezsin kendin. Açarsan tam bozarsın ben denemişim.
    Başka bir jaka tak (telefona mesela). Sorun kulaklıkta değil de PC'de galiba.
  • ses ayarında ses dengelerini kontrol et...
  • Videolarda kulaklığın tek bir tarafından ses gelmesinden rahatsız olan arkadaşlar için çözüm: Youtube bağlantısındaki youtube'un y'sinin önüne "ss" yazın. Video indirme sayfası çıkacak. Videoyu sesli indir deyin. Video yalın olarak çıkacak sağ tıklayıp farklı kaydet deyin. Sonra videoyu Vlc Media Player ile açın. Üstte ses ayarı var. Onun üstünde gelip Çift Kanal tipi ayarını tek kanal tipi olarak değiştirin.

Bu şekilde videoyu kulaklığın her iki tarafından orantılı bir şekilde ses gelerek izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar beğenin, daha çok insan görsün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.