Şimdi Ara

Kulakiçi v kafaüstü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar kafaüstü almak istiyorum ama kullanan arkadaşlar kulakiçi ile çok farkı varmı daha zor kullanımına rağmen değiyor mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhandere5858 -- 21 Mart 2017; 22:49:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evde kullanacaksan kulaküstü almalısın kesinlikle. onun dışında pek takmam zaten kulaklık, günde max 1,2 saat oyun oynar 1,2 saat de müzik dinlerim taşınması kolay olsun dersen kaliteli kulakiçi de alabilirsin.
    ama uzun kullanımda kesinlikle pişman olursun kulakiçi aldığına.
    benim kulaklıgın kalitesizliğinden mi bilmem ama uzun süre takıp müzik dinlediğim zaman kulagım kirlenmeye başlıyor ve çıkardığımda kulağımda yağlı bir his bırakıyor. o yüzden uzun kullanımlar için her daim kulaküstü tercih, tavsiye ederim.
  • Fireindahole F kullanıcısına yanıt
    Evde ara sıra, dışarıda ara sıra ve okula gidiş geliş otobüs yarım saat felan sürüyor. Bunlar gibi rutin kullanacağım siz benim yerimde olsanız ne alırdınız. Birde kafaüstü nün kullanım süresi mi daha fazla kulakiçi ninmi bozulmayan kulakiçi görmedim o kadar para verip 4 5 ay sonra yine klasik bozulmasın isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhandere5858

Evde ara sıra, dışarıda ara sıra ve okula gidiş geliş otobüs yarım saat felan sürüyor. Bunlar gibi rutin kullanacağım siz benim yerimde olsanız ne alırdınız. Birde kafaüstü nün kullanım süresi mi daha fazla kulakiçi ninmi bozulmayan kulakiçi görmedim o kadar para verip 4 5 ay sonra yine klasik bozulmasın isterim.

yani dediğim gibi ben sana onu al bunu al diyemem fakat gördüğüme göre pek kulaklık kullanan biri değilsin. kolay taşınma açısından kulakiçi alabilirsin.
    benim bir tane kulakiçi kulaklıgım var samsung telefonun içinden çıkmıştı çok uzun süre önce. hala sapa sağlam çalışıyor kullanıma bağlı biraz dikkatli kullanırsan bir şey olacağını zannetmiyorum kolay kolay.
  • Fireindahole F kullanıcısına yanıt
    Anladım çok sağolun öneriniz için ben yinede kafaüstü bakacağım heralde daha öncede almaktan vazgeçip kulakiçi aldım içimde kalmıştı şimdi alayım bari .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.