Şimdi Ara

Kulağıma sanırım su kaçtı. Acile falan gitsem mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Boomcu

Neden bilmiyorum ama bana her duştan sonra oluyor her duştan sonra kulak ağrısı, alıştım artık, ama seninki başka bir şey olabilir içini rahatlatmak için gidebilirsin.

dostum her duşta kulağımı köpükler sonra yıkarım bol suyla içi su oluyo zaten. Kulak ağrısı dediğin şey orta kulak iltihabı yani anlaşılan sen banyodan çıktıktan sonra saç kurutma makinası ile kulaklarını kurutmuyorsun düşük seviyeye ve soğuğa alıp 10 cm yakınlıkta kurularsan ve silersen sorun kalmaz ben öyle yapıyorum hep
  • kardeş durduğun kabahat kulağa su kaçması 20dk içerisinde müdahale edilmezse veremli bağırsak kanserine dönüştürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankileyta

kardeş durduğun kabahat kulağa su kaçması 20dk içerisinde müdahale edilmezse veremli bağırsak kanserine dönüştürüyor

yok artık at kafası bir şey olmaz hocam benimde kaçıyor salla geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

quote:

Orijinalden alıntı: legendcrime

durduk yere acili meşgul ettirmeyin kardeşim ufak şeylerle

Neden mesgul etmiyecegim arkadas ? Hayrina mi yapiyorlar bu isi ? Doktorun hemsirenin isi ne butun gun muhabbet etmek mi ?

he yavrum gel gel. ulan milletin kalp krizi geçiren, trafik kazası geçiren, mide kanaması vs. vs. vs. geçiren o kadar acil durumdaki hastalarını geçtiler senin suyu kaçırdığın kulağının üstüne yatarak halledebileceğin bir ağrıyla ilgilenecekler. gelip bide bik bik ötersiniz acilde. ah ulan ah.

• Dalga mı geçiyorsun birader sen kulağıma su kaçtı diye acile git dalga geçerler.Ve zaten ilgilenmezler.Geçen titreme ve baş dönmesi için gittik.Takmadılar bile 1 saat bekledik.Zaten gece 4 olmasına rağmen içerisi ana baba günüydü.Kalp krizi geçirenler,midesi kanayanlar,trafik kazası vs ...
  • Orta kulak iltihabından başladı benim geçici yüz felcine kadar gitti şakaya gelecek şeyler değil bunlar KBB git.
  • Bir Su için acile mi gidilir yahu Su kaçan kulağın üstüne yat kafanı titret akar o Su her zaman olan şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

quote:

quote:

Neden mesgul etmiyecegim arkadas ? Hayrina mi yapiyorlar bu isi ? Doktorun hemsirenin isi ne butun gun muhabbet etmek mi ?

he yavrum gel gel. ulan milletin kalp krizi geçiren, trafik kazası geçiren, mide kanaması vs. vs. vs. geçiren o kadar acil durumdaki hastalarını geçtiler senin suyu kaçırdığın kulağının üstüne yatarak halledebileceğin bir ağrıyla ilgilenecekler. gelip bide bik bik ötersiniz acilde. ah ulan ah.

Bir gunde kac tane kalp krizi mide kanamasi geliyor ki ? Bos konusuyorsunuz

• quote:

quote:

ufak tefek şeylerle meşgul etmeyin dedim. sanki hep muhabbet ediyorlar di mi zaten? sizden başka hasta yok sanki. bir gün gidin bakayım bir hastaneye kaç tane doktor muhabbet ediyor, işlerini yapmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerrakpasa -- 28 Aralık 2013; 21:36:01 >

• quote:

quote:

quote:

ufak tefek şeylerle meşgul etmeyin dedim. sanki hep muhabbet ediyorlar di mi zaten? sizden başka hasta yok sanki. bir gün gidin bakayım bir hastaneye kaç tane doktor muhabbet ediyor, işlerini yapmıyorlar

Kardes sen hic bi hastanenin yogun bakimina ozel kiyafetler giyip girdin mi ? Biz orda diyaliz makinesini tamir etmek icin ugrasirken yanimda yatan teyzenin bogazina delik acmislar ordan da okaijen veriyorlar

Bu delige teyzenin salyasi yapismis.Kadin ne nefes alabiliyor ne de oksurebiliyor.Neyse gittim hemsirelerin odasina hepsi muhabbet sohbet kimi faceden oyun oynuyor kimi telefonla konusuyo kimi kahve iciyor

Durumu anlattim hanfendinin teki bisi olmaz bisi olmaz diyerek beni kovaladi.Bende gittim doktorun odasina durumu anlattim direk kalkti hastanin yanina geldi.Neyse adam salyayi aldi gitti hemsire odasina.Bi guzel de firca cekti

Hemsire, hasta bakcilarin %90 i serefsiz...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.