Şimdi Ara

Kulağım fışşık fışşık ediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
27.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öncelikle kulaktaki problemlerin %75i orta kulak iltihabından meydana gelir. Bence bir doktora görünsen iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Criminal

Aynı olay bana olmuştu yıllar önce. Sanki içi kum dolu bir torbayı çekiyorlar öyle değil mi?

Tam 3 kere tüp takıldı çıkarıldı. Aman diyimi bir kere taktır, adam gibi bir yerde taktır. Sonradan çok çekiyorsun. Ayrıca duşa girerken kulak tıkacı tak. Denize kesinlikle girme yazın!

hocam ne kadar süre sonra rahatça denize girebilirim? mesela bu yazın sonunda tüp taktırsam bir dahaki yaza istediğimi yapabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MancınıK*

quote:

Orijinalden alıntı: Criminal

Aynı olay bana olmuştu yıllar önce. Sanki içi kum dolu bir torbayı çekiyorlar öyle değil mi?

Tam 3 kere tüp takıldı çıkarıldı. Aman diyimi bir kere taktır, adam gibi bir yerde taktır. Sonradan çok çekiyorsun. Ayrıca duşa girerken kulak tıkacı tak. Denize kesinlikle girme yazın!

hocam ne kadar süre sonra rahatça denize girebilirim? mesela bu yazın sonunda tüp taktırsam bir dahaki yaza istediğimi yapabilir miyim?

Emin ol böyle yaparsan hiç bir zaman iyileşemezsin. Bende senin gibi düşünüyordum bu yaz girmem diğer yaz girerim falan diye girdim denize tam 3 kere tüp takıldı. En sonunda öyle ağrılar çektim ki korkudan anca 2 - 3 yıl sonra denize girdim . Şimdi rahatım iyileştim.

Bak sana önerim mutlaka sağlam hastahane seçin, sağlam doktor seçin. Kulağına kesinlikle su kaçmasın. Acele etme hiç bir şeye. Ben yanlış davrandım en son kulak zarımda zedelenme oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Doktora gitmişsin bu soruyu ona sormadın ve bize mi soruyorsun? Ey yumurtaya can veren Allahım..

Kulağım fışşık fışşık ediyor
  • Bende yutkununca oluyor fakat bi problem değil bence çünkü kulak burun boğaz bağlantılı olduğu için yutkunma sesi falandır bu sakız çiğneyince de boğazdan geliyor.
  • Kulağına su kaçırmıyorsun değil mi?
  • benim de bir arkadaşımda vardı böyle bir sorun.sonra öldü!
  • Bizim topraktada aynı sorun vardı. 1 hafta sonra arkadaşa verdik.
  • iltihap var büyük ihtimal doktora görün
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.