Şimdi Ara

küçük ekranlı telefon arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • piyasaya çıkan her yeni telefon bir öncekinden biraz daha büyük oluyor.Ben herhalde biraz eski kafalıyım.
    Hem teknolojinin,çağın gerisinde kalmayayım istiyorum hem de o kocaman telefonları taşımak ızdırap geliyor.
    Hani şöyle en fazla 3" ekranlı ama özellik olarak geri kalmayacak telefon tavsiyesine ihtiyacım var. telefonu film veya oyun için değil sadece haberleşme,ve internet için kullanan tiplerdenim.Siz burada 4s mi one x mi sgs3 mü diye tartışırken ve özellikleri gördükçe içim gidiyor,mesela bir 4s in ekranı yarı boyutta olsa gider 5 tane alırım,ama şu kocaman cihazları taşıyamam,mümkün değil.sanki htc ve sony de birkaç model var gibi
    tavsiyelere teşekkürler şimdiden

• Sony Live With Walkman
    Xperia Ray belki ?
  • Küçük ekranlı arıyosan HTC ChaCha
  • blackberry'nin herhangi bir modelini al ekranı küçük her özellik de var.
  • xperia sola veya xperia u

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DirKuyt

blackberry'nin herhangi bir modelini al ekranı küçük her özellik de var.

en çok aklıma yatan seçenek buydu aslında.Ama ben ne zaman blacberry almak için telefoncuya gitsem o gün BB sistemi çöküyor:) o nedenle bir türlü ısınamadım.
    HTC ve xperia modellerini inceleyeceğim.
  • Htc chacha
  • bende şu an kullanıyorum bir sıkıntım yok :) sen bilirsin yine de.
  • hocam HTC Wildfire S bence tam sizlik o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hantuman

piyasaya çıkan her yeni telefon bir öncekinden biraz daha büyük oluyor.Ben herhalde biraz eski kafalıyım.
    Hem teknolojinin,çağın gerisinde kalmayayım istiyorum hem de o kocaman telefonları taşımak ızdırap geliyor.
    Hani şöyle en fazla 3" ekranlı ama özellik olarak geri kalmayacak telefon tavsiyesine ihtiyacım var. telefonu film veya oyun için değil sadece haberleşme,ve internet için kullanan tiplerdenim.Siz burada 4s mi one x mi sgs3 mü diye tartışırken ve özellikleri gördükçe içim gidiyor,mesela bir 4s in ekranı yarı boyutta olsa gider 5 tane alırım,ama şu kocaman cihazları taşıyamam,mümkün değil.sanki htc ve sony de birkaç model var gibi
    tavsiyelere teşekkürler şimdiden

motorola defy mini
    http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?&uid=123655#photos

• 3 inç ekranlı olacak özellik olarak geri kalmayacak bir telefon çıkması zor bir ihtimal. Büyük ekran bir çok kiside tercih sebebi. Firmalar da ilk defa talepleri eş geçmiyorlar.
    Sony xperia mini ya da x10 ve pro modeli çok hoş telefonlar. Bir ara almayı düşünmüştüm bende. Fakat çok küçükler.

• Xperia mini bi bak istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: pergamonist

3 inç ekranlı olacak özellik olarak geri kalmayacak bir telefon çıkması zor bir ihtimal. Büyük ekran bir çok kiside tercih sebebi. Firmalar da ilk defa talepleri eş geçmiyorlar.
    Sony xperia mini ya da x10 ve pro modeli çok hoş telefonlar. Bir ara almayı düşünmüştüm bende. Fakat çok küçükler.

vallaha işte ben bunu anlamıyorum arkadaş.
    firmalar neredeyse ayda bir farklı bir model çıkarıyor,ve her yeni telefon bir öncekinden büyük ekranlı oluyor.
    Ben telefonumu film izleme veya savaş oyunu oynamak için almıyorum ki.Birinci sırada haberleşme,sonra internet,en sonda da hani navigasyon,fotoğraf vs gibi özellikler benim için öncelikli.Ki inanıyorum benim gibi çok kişi vardır.

Mesela iphone şimdikinin %60-70 i kadar bir büyüklükte olsa muhteşem olurdu bence,gözüm kapalı alırım.
    Hiçbir firmanın bu şekilde bir model üretmemesi enteresan geliyor gerçekten.
    tavsiyelere tekrar teşekkürler,aramaya devam ediyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.