Şimdi Ara

Küçük Dev Asus Maximus IV GENE-Z & OC GUİDE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
8
Favori
9.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş ellerine emeğine sağlık güzel çalışma ? birşey sorucam asus crosshair v formula anakart var bende amd destekli aynı ayarlar geçerlimidir ? şimdiden teşekkürler
  • arkadaslar butun parcaları yerlı yerınce taktım fakat sistem 2 defa acılıyor çalısıyor fakat monitore goruntu gelmiyor bana yardımcı olabilirmisiniz.
  • benim sorun çözüldü.kendimden kaynaklanan hata.yukardaki bilgilerden faydalanılarak insallah bende bu hafta sonu o.c denemesi yapacagım islemci sogutucum thermalright venomousX umarım faydasını gorurum 5ghz bana yeterli saygılar...
  • ben verdim servise yasadıgım bir hatadan dolayı.

bekliyorum gelmesini her halde 15 gun beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiachi

benim sorun çözüldü.kendimden kaynaklanan hata.yukardaki bilgilerden faydalanılarak insallah bende bu hafta sonu o.c denemesi yapacagım islemci sogutucum thermalright venomousX umarım faydasını gorurum 5ghz bana yeterli saygılar...

Hocam acaba sizin sorununuz neymiş?

quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

ben verdim servise yasadıgım bir hatadan dolayı.

Hocam bir de sizin sorununuz neymiş?

Cevaplar iseniz çok sevinirim

• ben ekran kartının güç girisini takmayı unutmusum
    utandım valla soylemeye
  • Lucid Virtu Software
    üstatlar bu programı kurmamaragmen çalısmıyor her açısımda hata veriyor bu program jawa tarzı programmı gerektiriyor neden kurulmuyor ve ne işe yarıyor merak ediyorum.
  • diger pci girişi tek ekran kartta 16x calisiyomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemallica

diger pci girişi tek ekran kartta 16x calisiyomu

Hayır alttaki 8x çalışıyor.
  • quote:

ben verdim servise yasadıgım bir hatadan dolayı.

geçmiş olsun yaşar. insallah sıfıryla degişip gelir.
  • Takip
  • Anakart ve işlemci aynı. Ram gskill ripjaws 1866 mhz. Dumping pyschal memory to disk hatası alıyorum. Sanırım raid yaptığım için. Hdd modunu ide ye alamam ssdlerin performansı çok düşüyor. Raidli sisteme bir önerin var mı?
  • gen3 modelinin bios guncellemesi cıkmıstır stabilite den bahsedilmis yeni işlemciler tanıtılımıs bu tarz yenilikler içeriyor kurdum fakat o.c denemesi yapamadım henuz stok fanda kullanmaktayım nasipse corsair H80 alma pesindeyim
    saygılarımla
  • birde ustatlarım benim sistem bosta stok fanla islemci 37-39 arası anakart 40 derecelerde evimizin sıcaklıgı 25 dercelerde
    sizce normalmi?
  • süper oc emeğine sağlık
  • Aynı kartın üzerine i52500K ve (2x4) 1866 mhz vengeance ram ile anlatmış olduğunuz şekilde oc yapabilirmiyim ? Çünkü anakart özelliklerinde 1866 (o.c) ile kullanabileceğim yazıyor.İşlemci soğutucu olarak COOLER MASTER VORTEX PLUS'a sahibim. Şimdiden teşekkürler.
  • resimlerdeki yaptıgım ve biosta 5000mhz yazdıgı halde cpuz de işlemci hızım 1600 mhz.burnin testlerinde de linx testlerindede bu deger degismiyor multiplier x16 ustune cıkmıyor acaba yanlıs birseymi kapattım biostan dedim farklı bişey bulamadım.ensonki bios kurulu 3203 tu sanırım.yardımlarınızı bekliyorum
  • ustatlarım sorum guncel bir önerisi olan varmı?
  • Banada bir el atın olmazmı:)
    üstadlardan profosyenel kardeşlerimden bir ricam var sevgili canım anakartımın biosunu duramadım 0902 olan biosu bu yeni gelen lanet olası 3203 ile değiştirdim lanet
    olası diyorum çünki bu ubdate i7-2700"k işlemcilere uymuyor sanırım saçmalama filan diyeceksiniz biliyorum lakin anakartın şaftını kaydırıyor canım 0902 versiyondan öle öle memnundum ki bunu anlatamam bu bios zavalllı
    anakartımı ısıdan parçalayacak duruma getiriyor ben normalde remlerimi 1600 alıp babalar gibi kullanıyordum bu versiyonda rem uyuşmazlığımı ne oluyorsa 1600 aldığım remlerle windowsta bir kaç veya tek uygulama açtığımda ver yansın ediyor anakart 80 dereceyi bulu veriyor:( şimdi siz dersiniz stok fan kullanıyorsan kardeşim bir bak yok kardeşler kasanın yan kapağı açık şekilde zalman cnps 10 exttereme kullanıyorum ve bas dokun ayarları var zaten 4 kademeli 4. alssam işlemcinin ısısı düşmüyor yalnız ilginç olan şey kardeşlerim bu ana menüde yani windowsun ana menüsünde bölew d.ye c.ye girerken bilirsiniz karıştırırken işlemci 22 derece böle saçma bir yazılım yada uyum sağlamıyor zaten gen 3"ler için çıkarılmış lakin bizim anakartlarada rog firması
    sitesinde yazlımı 3 gün önce çıkardı ve kurduk haltettik canım 0902 versiyon süperdi neyse remleri hiç oynamayıp anakartı tamamen sıfırlıyorum arkadan anakartın biosunuda sıfırlıyorum herşey sıfır halde uygulamalarda güzel çalışıyor lakin remi 1600 kullanmamak kaydı ile anakart ısınmıyor işlemci hiç ısınmıyor böle saçma bişiy görmedim amacım kafanızı karıştırmak değil hocalardan ricam bnim sevgili 0902 nasıl düşerim ne yaptıysam olmadı olmuyor izin vermiyor pcı suite saçmalığı asusun ubdate yazılımını bilirsiniz ben bu yazılımı yok etmek istiyorum ve eski 0902"me nasıl dönderirim bu anakartı lütfen lütfen yardım edin sevgili ROG Serisi kullanıcılarına buradan teşekkürü bir borç bilirim
    He kardeşlerim unutmadan bu anakartın üzerindeki ledde RO Diye bişiy yazıyor belki önemli bişiy değildir lakin yazım dedim

çünkü 0902" biosda böle bişiy yazmıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps4 -- 20 Mart 2012; 14:28:28 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.