Şimdi Ara

KTÜ Korumalı Futbol(Amerikan Futbolu) takımı kurma çalışmaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili arkadaşlar Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu'nun çoğu illerinde bulunan korumalı futbol (amerikan futbolu) neden Karadeniz'de yok dedik ve amerikan futbol takımı kurma çalışmalarına başladık. Bu oyuna ilgisi olan veya daha önce deneyimi olan arkadaşları aramızda görmek istiyoruz. İlgilenen olursa benimle iletişime geçebilir.

• Selamlar,

Okuldan alacağınız maddi ve manevi yardım cok onemli,malzemeler oldukca pahalı ve ikinci el alamazsiniz sifir ve faturalı olmak zorunda bu konuda is size ve okuka düşüyor siz ikna etmelisiniz onlar ise buna kapıları açmalı.

Kolay gelsin, hayırlısı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda 25 kişiyiz bu sporu yapmak isteyen ve gün geçtikçe katılmak isteyenlerin sayısı artıyor. Okul başladığı andan itibaren okul yönetiminden yardım almaya çalışacağız. Bu gerçekleşmez ise yedek planlarımız da mevcut. İnşallah takımı kurup Karadenizimizin bu güzide okulunu Üniversite Liginde temsil edeceğiz.
  • Üniversitedeyken beni çağırmışlardı da gözüm kesmemişti. şimdi durduk yere kolu bacağı kırmayim dedim..
  • Zor ama eğlenceli bir spor keşke katılsaydın :)
  • Ktü de okuldan destek almaktan bahsediyorsak o işler biraz sıkıntılı.Daha önce kulüp yönetiminde bulunmuş biri olarak bu işlerin ne kadar yorucu ve sıkıcı olduğunu biliyorum bu nedenle aranıza katılmak isterim ancak yönetim işlerinden uzak tutacaksınız beni
  • İlk planımız okuldan destek alabilmek. Tabii ki okulun bu konuda ki sıkıntılarını biliyoruz, bu yüzden 2. 3. 4. planlarımız hazır. Kararlıyız Karadeniz'de ki ilk Korumalı Futbol takımını kurmaya.
  • Merhaba cok hos bir calisma. Umarim ktü ve marmara olarak bu girisimlerimizde beraber basarili oluruz. Biz de kendimizce marmaradaki potansiyeli cikartmaya calisacagiz :)

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=109186023

Burada dursun. Yardimlasalim gerekirse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyu tekrar canlandırsak gönüllüler varsa şu işe bir el atıp gerçekleştirsekte KTÜ ye bir canlılık getirsek ?
  • çok sıkıntılı spor dalı çok fazla çalışmak gerekiyor
  • Merhaba, kötü bir haber vereceğim, üzgünüm. Üniversite bütçesi pek iç açıcı durumda değil diye duydum. Birçok birimde kesintiye gittiler. Klüplere para aktarabileceklerini zannetmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.