Şimdi Ara

KRON XC 150 YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • letgo kron ilanlarında xc1 50 modeli çöplüğü var adete nedir bu bisikletin bu kadar 2.el piyasası fakat şöyle bi gariplik daha var 2.el olarak satılan kron 150 lerin cogu daha sıfır bi kac haftalık bisikletler alan neden pişman bu kadar mı kötü ?

• Birincisi Kron'un baslangic modeli, ikincisi de Kron'da kronik kadro sorunlari vardi bir ara. Kullanicilari elden cikarmaya bakiyordu. Kullananlar sikayet ediyordu. Belki o modellerden olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kötü değil sadece ne istediğini bilmeyen bi milletiz. önce bi hevesle alınır sonra forumlardan okunulan boş bilgilerle bisikletten soğumalar başlar pişman olunur. herkeste carraro sedona scott varsa sendede onlardan olmalıdır. neticede kron satılır üzerine 1000 tl daha verilip pahalı bi mtb alınır. nedeni bu.
    SONUÇ: KÖTÜ DEĞİL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

kötü değil sadece ne istediğini bilmeyen bi milletiz. önce bi hevesle alınır sonra forumlardan okunulan boş bilgilerle bisikletten soğumalar başlar pişman olunur. herkeste carraro sedona scott varsa sendede onlardan olmalıdır. neticede kron satılır üzerine 1000 tl daha verilip pahalı bi mtb alınır. nedeni bu.

Kac tane Kron kullanan adam taniyorsam kadrodan ses geliyor diye sikayetci. A'dan Z'ye kadroyu dagitip tekrar toplayip sorunu cozemediler. Kron'larda kadro sorunu var. Sekilli sukullu kadro yapacaklarina bence bu soruna bir yanit arasinlar...

Carraro, Italyan markasi ama modeller burada uretiliyor. Italyan olanlarina gore elbette kalite farki var ama kadrolari gercekten kaliteli. Ben de Carraro kullandim ve hicbir sorun goremedim. Turk markasi bisikletler gercekten sorunlu. Sahsen kadrodan ses gelen bir bisiklet beni urkutur. Surekli kadroyu dinlemek istemem, acaba dagilacak mi diye dusunmek istemem. Turkler bence bu kulvarda rekabet edemiyor. Diger markalarin yaninda esamesi bile okunmuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

kötü değil sadece ne istediğini bilmeyen bi milletiz. önce bi hevesle alınır sonra forumlardan okunulan boş bilgilerle bisikletten soğumalar başlar pişman olunur. herkeste carraro sedona scott varsa sendede onlardan olmalıdır. neticede kron satılır üzerine 1000 tl daha verilip pahalı bi mtb alınır. nedeni bu.

Kac tane Kron kullanan adam taniyorsam kadrodan ses geliyor diye sikayetci. A'dan Z'ye kadroyu dagitip tekrar toplayip sorunu cozemediler. Kron'larda kadro sorunu var. Sekilli sukullu kadro yapacaklarina bence bu soruna bir yanit arasinlar...

Carraro, Italyan markasi ama modeller burada uretiliyor. Italyan olanlarina gore elbette kalite farki var ama kadrolari gercekten kaliteli. Ben de Carraro kullandim ve hicbir sorun goremedim. Turk markasi bisikletler gercekten sorunlu. Sahsen kadrodan ses gelen bir bisiklet beni urkutur. Surekli kadroyu dinlemek istemem, acaba dagilacak mi diye dusunmek istemem. Turkler bence bu kulvarda rekabet edemiyor. Diger markalarin yaninda esamesi bile okunmuyor...

Yaklasik 1 yil kron kullandim ikinci el almistim her mtb alanlar gibi aldigim cocuk sadece asfaltta kullanmis az binmis tekerlerinden ve seleden belliydi zaten. 1 yil kullandim ve hep derim ben mtbyi asfaltta pek kullanmam genelde hep cimirli yolda veya toprak alanda surerim engel yokuş az biraz tumsek goriyim atlamarim hoplarim ziplarim seviyorum o heyecani ara sira dusmeyi dusupte saglam ekipmanla biyerine bisey olmamasini ayni bilgisayar oyunu gibi. Cok lastik patlattim jant yamulttum ama kadrodan tek bir ses duymadim. Cevremdede cok bisikletci vardir onlardanda isitmedim.Belkide sansima bana saglami denk geldi. Diger husus Turkler mekanikte pek iyi degil bu markalardan elbet bi ghost veya cube performansi beklemek sacma olur ama gunden gune iyiye dogru gittigini dusunuyorum. Ozellikle salcano epey yol kat etti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.