Şimdi Ara

Kritik kararımda yardımcı olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

mf3: 59.747
    mf4: 63.400 sıralamaya sahibim. Yakındoğu Diş veya Mersin İnşaat yazmayı düşünüyorum. Takdir edersiniz ki ikisi çok farklı meslekler fakat ikisine de ilgim var ve severek okurum. Fakat aklımı karıştıran şey sayın forum arkadaşlarım; özel okumak veya okumamak. Çok zengin bir aile değiliz. Kasarsak okul ödemem çıkar. Merak ettiğim şu. Sizce Diş okuyup ödediğimiz parayı öyle mi çıkartayım. yoksa İnşaatta okuyup okula vereceğimiz parayla iş mi kurayım.

Geyik yapacak arkadaşlar lütfen gelmesin hiç kaldıracak halim yok. Tecih dönemi ve ben de herkes gibi berbat bir düşünme durumundayım.

Saygılar..

• up
  • up
  • kardeşim bunu bende düşündüm is kurmak bana daha mantıklı geldi kendi açımdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dişe kasıp kolay mezun olup işe direk başlayacaksan kasmaya değer aileyi en azından kastıklarına değer ödersin hemen halledersin bide üstüne mutlu edersin. yok gidip yatacaksan yazık yük olma boşuna . İş kurmakta mantıklı ama iş kurmak öyle kolayda değil hazırlık süresi gelişim süreci falan filan derken uzun zaman alabilir. bence git inek gibi gece gündüz çalış diş oku sende ailende rahat uyuyun dostum .
  • Görüşleriniz için teşekkürler dostlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.