Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rajeesh

noldu la türkiye kripto lira yapsın nasılsa kripto paralar artıyor herkes hep kazanıyor diye konular acıyordun ekonomiyi kurtarıyordun şimdi 50 liranın peşine mi kosuyorsun hahahahahah

kripto tr 101 herkes çok kazanıyor :)))

haha ben karımı çektim hocam 130 tlden 1000 tl az mı allah bereket versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 13 Mayıs 2021; 13:59:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUBJECT 101

Umarım toparlar ama durum ciddi. Elon resmen ben BTC yi trade aracı olarak kullanmayacağım dedi. BTC madenciliği işi bok etti. Bence yükselir hissiyatım o yönde. 50 altında iyi tutundu yine de. YTD.

Alıntıları Göster

ben daha coin işlerine nasıl güveneyim feg kafasına göre delist edildi paralarımızı alıp gittiler olan 200 tlme oldu

• link ve sol aldim. uzun vade tutucam. allah sonumuzu hayır eylesin

ytd

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

ben daha coin işlerine nasıl güveneyim feg kafasına göre delist edildi paralarımızı alıp gittiler olan 200 tlme oldu

Alıntıları Göster

geri listelenecek diyorlar hocam sabredin

• quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

geri listelenecek diyorlar hocam sabredin

Alıntıları Göster

iyi hocam 1000 tl daha yatırırız gelir gelmez düşükten alalım 15 e katlayalım parayı

YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatınıYaşayamayanAdam -- 13 Mayıs 2021; 15:2:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Har har elon musk patlar

aslinda sadece elon değil

abd'de enflasyon yükselmiş. faiz arttırımı bekliyo piyasalar

vix'de %60'a yakın artış olmuş. dün gece yavaştan düşüş başlamişti kriptolarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 13 Mayıs 2021; 15:0:37 >
  • Arkadaşlar merhaba yardımcı olabilecek var mı? BtcTurk üzerinden birkaç ay önce farklı coinlerden satın alım yapmıştım fakat son zamanlardaki Türk piyasalarının güvensizliği yüzünden bu yatırımlarımı Binance’e aktarmak istiyorum. Bunu nasıl yapacağımı anlatabilecek ya da internette güzelce anlatan bir rehber varsa link atabilecek var mı? Teşekkürler.
  • Arkadaşlar aşırı panik yapmayın. Eğer al-sat yapıyorsanız bilemem ama yatırım amaçlı girenlerden biri olarak elimde tutuyorum, illa ki yükselir diye düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir. 2018 de daha kötüsünü yaşamıştım Ripple da tepedeyken seviniyordum sonra para yok oldu. Sabırlı olun, hayırlı bayramlar.

Not: İlla ki yükselebilir iddialı olsa da 2018 de yaşadığımız gibi bir şey olsaydı Bitcoin çoktan 45 lere gelirdi diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerem5466 -- 13 Mayıs 2021; 17:13:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem5466

Arkadaşlar aşırı panik yapmayın. Eğer al-sat yapıyorsanız bilemem ama yatırım amaçlı girenlerden biri olarak elimde tutuyorum, illa ki yükselir diye düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir. 2018 de daha kötüsünü yaşamıştım Ripple da tepedeyken seviniyordum sonra para yok oldu. Sabırlı olun, hayırlı bayramlar.

Not: İlla ki yükselebilir iddialı olsa da 2018 de yaşadığımız gibi bir şey olsaydı Bitcoin çoktan 45 lere gelirdi diye düşünüyorum.

gate io dan feg i nasıl kurtarabilirim hocam

• Bende bilmiyorum konuda gördüm feg in uçurulduğunu. Benimde feg im vardı kötü oldu. Pancakeswap da listeli gözüküyor, umarım gateio da tekrar geri alır.

• yav arkadaşlar hangi siteye girsem 8-10 tane bilindik coinleri listeliyor. direkt istediğim coini nasıl alabilirim. yüklü bir miktarla giricem ama olayı çözemedim.

• arkadaşlar trust wallet ile cate coin almaya çalıştım beceremedim gate io dan trust wallet a nasıl coin veya para transfer edebilirim. tron aktarıp alayım dedim. alamadım cate coini alma butonu yok. yetersiz falan birşeylet diyor

BNB olarak gate io dan trust walleta transfer yapmaya çalıştığımda para çekme tutarı minimum tutardan büyük olmalıdır 0.101 hatasını alıyorum. 130 lira gibi bir rakam atmak istiyorum fakat beceremedim

son olarak trust walleta tron attım fakat pancakeswapta cüzdanda gözükmüyor bu değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 13 Mayıs 2021; 19:20:51 >
  • Yeni fud geldi. Binance için soruşturma başlatılmış göya. Haberlerin aynı gün gelmesi çok manidar.

• Birisi Elon'a göz kırptı , o olumsuz açıklama yaptı. Şu anda Bloomberg de başka yerden çakıyor. Açıkçası BTC fudu burayı cokertmez ancak Binance çökerse herşey çöker. Batamayacak büyüklük birilerini rahatsız ediyor belli ki. Bugün Tether soruşturması ile de ilgili haberler geldi. Hepsi üst üste ve planlı programlı. Bu hafta zor geçecek. Herkese bol şans.

• try1241 T kullanıcısına yanıt

www.coinmarketcap.com sitesinde coini aratın hangi borsalarda olduğu yazar.

• CZ ve Binance'den ayrı ayrı açıklamalar geldi hemen. Biz uyumluyuz sorun yok minvalinde. ABD alenen kriptolara savaş açmış görünüyor. Büyük coinler belki sırtını doğrultur ancak Doge filan insanların canını yakabilmek için pump ettirilmis izlenimi veriyor. Arka arkaya Musk'ın açıklamaları, BTC sanki şimdi elektrik tüketmeye başlamış gibi saçma değerlendirmeler, Çin yasaklıyor dedikodusu, Tether'in soruşturma haberleri, Ripple'ın kilitli varlık satışı açıklaması ve son olarak Binance'e soruşturma açıldığı açıklaması. Bunlar alenen bir kapsamlı saldırıyı gösteriyor.

• Arkadaşlar bu coinlerin tamamını satamıyorum hep 0.00272 civarı kalıyor. Satarken tamamını satmama izin vermiyor. Binance'deyim.

Bilen var mı ?

• Tipsiz Vitali senin ben, bundan sonra ne olduysa oldu

• gate io üzerinden 80 liralık tron transferi yaptım binance a hala geçmedi sebebini bilen var mı? işlem yaparken trc20 seçtim

• Arkadaşlar bitcoin konusunda takip ettiğiniz kanallar hangileri acaba?

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.