Şimdi Ara

Kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma - Banka sürekli arıyor - Banka borcundan dolayı icra davası (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.536
Cevap
90
Favori
469.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PhotoTech

quote:

Orijinalden alıntı: Neoplasm

quote:

Orijinalden alıntı: PhotoTech

Ankaradan yazıyorum bankaları tek tek dolaşın. İnternetten olmaz buı işler. Kızılaya indim ziraat 0.81-halkbankası 0.78 - vakıf -0.78 -denizbank 0.81 oran verdi. 90aylık kredi yapılandırmasına alınmış oranlardır. Şuanki bankam vakıfbank ve inşallah yarın değiştiriyorum.

Kızılaydaki hiçbir şube pazarlığa yanaşmaz, zaten kredi verme sıkıntıları yoktur. Siz kıyıda-köşede kalan şubelere giderseniz daha iyi yapılandırma fırsatı yakalayabilirsiniz

yo anlatamadım. İnternette 0.82-0.95 arası gezen faizler, hiç bir tanıdık olmadan bile 0.78 lere düşüyor. Kıyı köşeye gerek yok direk konuşunca olay zaten netleşiyor. Örnek vereyim 3 tane kızılay bankasını kapıştırınca sonuçta 0.78 faiz oranı, ev sigortası yaptırmama, dosya masrafı olmaması konusunda anlaştık :) dana ne olcak zaten üstünede para vermezler :)

Edit: Kızılaydaki ir bankadaki müşteri temsilcisi, bizden alırsanız ilk ev kredimi vercem diye seviniyordu. Sanırım sizin gibi düşünen çoğunluk bana avantaj olarak döndü

Hocam kimseyi kapıştırmaya gerek yok, akbank zaten 0.75 ten veriyor
    Burdaki hiç kimsede internetten faiz araşyırması yapmıyor, siz yanlış anlamışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neoplasm

Hocam kimseyi kapıştırmaya gerek yok, akbank zaten 0.75 ten veriyor
    Burdaki hiç kimsede internetten faiz araşyırması yapmıyor, siz yanlış anlamışsınız.

Ya aslında benim hatam haklısınız. Ben bayağı bir yukarıdaki mesajı görünce direk yazdım ama orada aslında başka bir durum varmış :) Dosya masrafı ve sigortalar önemli. Onlarada dikkat edin bence. Ev sigortası iptal olunca direk 1500TL kar oldu bende. Hayat da yarıya düştü. Kısaca sigortalardan 3000TL kar oldu. Faizde inince net 6000TL civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhotoTech -- 22 Ocak 2013; 22:10:52 >

• Bugün bir müşterimin konut kredisini yapılandırdım. Normalde taksit tarihi bugündü ama bütçesi uygun olmadığından taksiti ötelemeyi teklif etti. Biz de yapılandırma tarihi ile taksit tarihi aynı güne çakıştığı için (Gecikmiş 1 taksit olarak algıladığından) taksidin ödenmesi gerektiğini belirttik ama ödeme yapamayınca banka kaynaklarından ilgili taksidi ödeyip kredisini, ödenen o taksit dahil olmak üzere yapılandırdık. Yukarıda sorulan sorunun cevabını da vermiş oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClavicuLa NoX

Bugün bir müşterimin konut kredisini yapılandırdım. Normalde taksit tarihi bugündü ama bütçesi uygun olmadığından taksiti ötelemeyi teklif etti. Biz de yapılandırma tarihi ile taksit tarihi aynı güne çakıştığı için (Gecikmiş 1 taksit olarak algıladığından) taksidin ödenmesi gerektiğini belirttik ama ödeme yapamayınca banka kaynaklarından ilgili taksidi ödeyip kredisini, ödenen o taksit dahil olmak üzere yapılandırdık. Yukarıda sorulan sorunun cevabını da vermiş oluyorum.

Hocam mb bankasi faiz indirimleri kredulere yansirmi ne kadar beklicez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciksinan -- 22 Ocak 2013; 22:35:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClavicuLa NoX

Bugün bir müşterimin konut kredisini yapılandırdım. Normalde taksit tarihi bugündü ama bütçesi uygun olmadığından taksiti ötelemeyi teklif etti. Biz de yapılandırma tarihi ile taksit tarihi aynı güne çakıştığı için (Gecikmiş 1 taksit olarak algıladığından) taksidin ödenmesi gerektiğini belirttik ama ödeme yapamayınca banka kaynaklarından ilgili taksidi ödeyip kredisini, ödenen o taksit dahil olmak üzere yapılandırdık. Yukarıda sorulan sorunun cevabını da vermiş oluyorum.

Hocam, 0.6X ' ler yakın mı? Şubatı bekleyin demiştiniz
  • Bugün bankamızın kredi değerlendirme biriminden gelen maile göre 0,6x'ler olmasa da sınırda faiz öngörüldüğü ve mevcut müşterilerin kaybedilmesi gündeme gelirse bu faizin pazarlık payı olarak elde tutulması gerektiği belirtildi. Benim elimde 0,7x faiz varken müşterinin ikna olması sonucu 0,8x kullanıldı.
  • akbank'tan kredi kullanan arkadaşlardan yeniden yapılandırma için aynı bankadan güncel oran alan oldu mu son birkaç gün içinde ? 0.76 - 0.78 oranları verilebiliyor diye söylenenler var ne kadar doğru acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: centrinopol

akbank'tan kredi kullanan arkadaşlardan yeniden yapılandırma için aynı bankadan güncel oran alan oldu mu son birkaç gün içinde ? 0.76 - 0.78 oranları verilebiliyor diye söylenenler var ne kadar doğru acaba?

Hocam akbankı bilmem ama pazartesi

Yapı kredi 0.76
    Vakıf 0.78
    ziraat 0.81
    deniz 0.79
    halk 0.78 verdi.Ve hiç pazarlıksız nerdeyse. Pazarlıkları sigorta ve dosya masraflarında yaptım. Akbank da veriyordur. Gidin şubeden sorun bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhotoTech -- 23 Ocak 2013; 1:43:13 >
  • quote:

akbank'tan kredi kullanan arkadaşlardan yeniden yapılandırma için aynı bankadan güncel oran alan oldu mu son birkaç gün içinde ? 0.76 - 0.78 oranları verilebiliyor diye söylenenler var ne kadar doğru acaba?

Benim aldığım teklif %0,81 1250 tl masraf. (94k TL 87 ay vade)
  • quote:

Orijinalden alıntı: valerie

quote:

0.81 ve 1250 rakamını bana geçen ay teklif ettiler bu seviyenin altında oranları almaya uğraşıyorum
    0.77 - 0.78 gibi oranlardan yeniden yapılandırma yapanlar var garanti bankasından arkadaşlarımdan (banka değiştirmeden)
    akbanktanda bu oranlardan işlem yapan varmı acaba

• quote:

quote:

quote:

0.81 ve 1250 rakamını bana geçen ay teklif ettiler bu seviyenin altında oranları almaya uğraşıyorum
    0.77 - 0.78 gibi oranlardan yeniden yapılandırma yapanlar var garanti bankasından arkadaşlarımdan (banka değiştirmeden)

akbank 0.81 den aşağı oran vermiyorlar kardeş.sürekli irtibat halindeyiz.yeni oran aldığımızda paylaşırız burdan

• quote:

Orijinalden alıntı: slc06

quote:

quote:

quote:

akbank 0.81 den aşağı oran vermiyorlar kardeş.sürekli irtibat halindeyiz.yeni oran aldığımızda paylaşırız burdan

Akbank Ankara Keçiören şubesi 72 ay için 1250 TL Kapatma +250 TL vade değişikliği için 0.80 oran verdi 60 ay için teklif istedim bekliyorum dönüş yapmalarını

• Arkadaşlar ben dün ANKARA Kavaklıdere akbanktan 0,79 faiz aldım.
    Benim kredi faiz oranım 0.84 ve 9.7500 tl idi. Kredim akbankta 19 ay ödedim şu an için pek karlı gözükmüyorum oyüzden bir süre daha beklemek istiyorum.
    Ayrıca 1250 tl nakit istiyorlar masraf için
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurelyasin

quote:

quote:

quote:

quote:

Akbank Ankara Keçiören şubesi 72 ay için 1250 TL Kapatma +250 TL vade değişikliği için 0.80 oran verdi 60 ay için teklif istedim bekliyorum dönüş yapmalarını

bizim aldığımız teklife göre iyi vade değişilkiğine 500 tl yapıladırma 1250 tl istedi.diretiyorlar inemeyiz diye.illa blöf yapmak gerekiyor.

• Akbank Eskişehir şubesinden 5 ay önce 0.95-120 ay ile konut kredi kullanmıştım bugünkü görüşmemde yapılandırma için verdikleri oran inanılmazzz 0.85 olabilir ancak,genel müdürlüğün verdiği rakam bu inemeyiz diyorlar,bunlar ne yapıyor böyle...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gurelyasin

quote:

quote:

quote:

quote:

bizim aldığımız teklife göre iyi vade değişilkiğine 500 tl yapıladırma 1250 tl istedi.diretiyorlar inemeyiz diye.illa blöf yapmak gerekiyor.

aynen öyle bizde zorluyoruz bakalım ne kadar aşağı çekebilirsek o kadar iyi
    masraflarda çok katılar ama hiç oynama yapmıyorlar fiyatlarda yapılandırma 1250 tl vede değişikliği 500 tl fix yapmışlar

• Arkadaşlar ben dün ANKARA Kavaklıdere akbanktan 0,79 faiz aldım.
    Benim kredi faiz oranım 0.84 ve 9.7500 tl idi. Kredim akbankta 19 ay ödedim şu an için pek karlı gözükmüyorum oyüzden bir süre daha beklemek istiyorum.
    Ayrıca 1250 tl nakit istiyorlar masraf için
  • kredimi cektigim ankara - demetevler subesini aradım yeniden yapılandırma icin oran sordum bana verdigi oran 0,86 saka gibi

ekleme : vakıfbank

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parcifal -- 23 Ocak 2013; 13:39:43 >
  • Arkadaşlar bende dün tüketici mahkemesine başvurdum 280 tl masraf çıktı direk bilirkişi atadılar tevzi formu verdiler formda dava türürüne tüketicinin açtığı tüketici kredisinden kaynaklanan yazmış bi sıkıntı olurmu yani konut kredisi yeniden yapılandırma yazmamış bunu öğrenecektim dava açan arkadaşlar yardımcı olurlarsa

• Arkadaşlar bende dün tüketici mahkemesine başvurdum 280 tl masraf çıktı direk bilirkişi atadılar tevzi formu verdiler formda dava türürüne tüketicinin açtığı tüketici kredisinden kaynaklanan yazmış bi sıkıntı olurmu yani konut kredisi yeniden yapılandırma yazmamış bunu öğrenecektim dava açan arkadaşlar yardımcı olurlarsa

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.