Şimdi Ara

Kredi ve banka kartlarının internetten alışverişe onay süresi uzatıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bankalarda işi biliyor fırsat bu fırsat ara yada mesaj at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti bankası bu konuda çok iyi. İnternetten alışveriş yapacağım zaman mobil şubeden internet alışverişine açıyorum, işim bittiği an geri kapatıyorum. Bir keresinde babam kart bilgilerini çaldırmış ama bu işlem sayesinde 180 TLsini çektirmeden kurtardık.
  • Bunu uzatmanın alemi ne millet başvurmuyorsa kullanmıyor demek ki bırakın kapansın. İstiyorlar ki herkes açsın. O zaman bunun altında bir bit yeniği vardır. Kart bilgileri çalınınca demek ki ilgilenmeyecekler ondan dolayı bu kadar bastırıyorlar.

• Arkadaş kapatsanıza oyun mu oynuyorsunuz. Haftalardır her firma sms mail yağdırıyor. Spam yağmuruna tutulduk. Bir ay daha mı çekeceğiz...

Kapatın gitsin. İşi olan bir telefonla açtırır zaten.
  • vay aradaş. 2. kez uzatılıyor.

• ne aptalca birseydir arkadas kredi kartı kullanıyosan bir cep telefonunda zaten vardır..internet ve telefon uzerinden alısverişlerde cep telefonuna şifre(3d secure) zorunlulugu getirecekler iş biter...yurt dısı alısverişlerde de yada 3d secure kullnmak istemeyenler sanal kartla alışveriş opsiyonu tanırlar en guzeli...vay bilmiyordum vay bilmedim vay habersiz gitti olayı kalkar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 28 Aralık 2017; 19:4:27 >
  • Ben de bankaların uyarılarını anlayamıyorum. Sanki süre dolduktan sonra onay vergilemeyecekmiş gibi. "31 Aralik yada şimdi 31 Ocak son! O tarihe kadar mutlaka onay verin" yazıyorlar. Sanki 1 Şubatta versem anında veremeyeceğim. Bir sms e ya da internet bankacılığına bakar.

• shadowtr kullanıcısına yanıt
    Doğru söze ne denir.

• 31 Ocak da tekrar uzatılır hayır uzatmanın anlamı da yok ki.
  • 2 keredir uzatılıyor...

• interwap kullanıcısına yanıt
    Sebebi onay oranlarının hala beklenen seviyeye gelmemesi. Ülkemizde e ticaretin %80 inde ödemeler kartla yapılıyor. Geri kalanı kapıda ödeme vs.

İşte E Ticaret şirketleri de kartlar kapanırsa, tuketiciler fiziksel mağazalara yonelir, satışlarımız azalır diye itiraz ediyor. Bu yüzden uzatılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YETHEEEEEEER

• Kredi kartlarını internete alışverişlerine açmak için yazıyı inceleyebilirsiniz.http://kredicim.net/kredi-kartlarini-internet-alisverislerine-acma/

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.