Şimdi Ara

KREDİ KARTSIZ BANKA İLE TAKSİT YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar aradığım ödeme yönteminin türkiyede zor olduğunun farkındayım fakat anlatacağıma benzer bir kaç ödeme yöntemi gördüğüm için bu konuyu açıyorum boş ve troll yorumlarda bulunmayın lütfen

belki bileniniz vardır klarna ile ödeme yöntemini bazı ülkelerde var ama malesef ülkemizde bu yok klarna'nın ise yaptığı şu ; herhangi bir siteden ödeme yapacağınız zaman klarna seçeneğini seçince klarna onu sizin yerinize ödüyor ve daha sonrasında siz klarna'ya taksitli bir şekilde banka kartı üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz seçtiğiniz taksit seçeneğine göre fiyatlandırma üzerinden benim aradığımda buna benzer bir ödeme yöntemi evkur mutluevim gibi sitelerde senetle alışverişte 4000TL olan laptop oluyor size 9000TL ama banka veya böyle bir ödeme sistemi ile çalıştığınız zaman bu kadar yüksek faizler eklemiyor türkiyede kullanabileceğimiz buna benzer bir ödeme yöntemi bileniniz veya bunun mantığında bunun gibi bana yardımcı olabilecek bir ödeme yöntemini bileniniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.