Şimdi Ara

Kredi kartına iade. Limit artmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar play card ile amazondan 104 dolarlık bir alışverişim olmuştu geçenlerde sonra nedendir bilinmez ürünler geri döndü amazona. Bu durumu bildirdim paramı kartıma iade edeceklerini söylediler. Tekrar sipariş geçersiniz dediler. Dolarda yükselince tekrar sipariş geçmedim.

Şimdi hesap kesim tarihi olduğu için ben kartıma borcumu ödedim içindede amazonun iade etmesi gereken tutar vardı. Amazon iadeyi anca bugün yapmış. şimdi kartımda şöyle bir durum var.  Kredi kartına iade. Limit artmış

Ne olduğunu biri açıklayabilir mi? çok teşekkür ederim.

• 364 TL iade edilmiş o bakiyede kart limitinizin üstüne eklenmiş.Yani limitiniz hala 1000 TL o 364 TL'lik kısmı peşin alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeoBurak -- 24 Kasım 2016; 17:37:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeoBurak kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 364tlyi nakit olarak alabilir miyim bankayla konuşsam. Sonuçta nakit olarak verdim ve nakit olarak istiyorum anlayışla karşılamaları lazım. Veya bir yolu yok mudur? Teşekkürler cevabınız için.
  • |YipMan| kullanıcısına yanıt
    Tek çekim olarak kullan işte.Fazladan 364 liran var 300 dahi harcasan önümüzde ki ay bu sana borç olarak yansıtılmayacak.364 tlyi çekmek istersen faiz işler mi emin değilim. Onu bi sor müşteri hizmetlerine

• Faiz işleyebilir,müşteri hizmetlerine danışsanız daha sağlıklı olur.

• |YipMan| kullanıcısına yanıt
    nakit alamazsın
    yoksa nakit çekim ücreti ve nakit çekim faizi alırlar

harcama yapacaksına
    mesela gram altın veya yarım altın falan alacaksın eğer hemen bozarsan alım satım farkı kadar zararın olur.
    sonra ihtiyacın olunca bozdurup nakite çevirirsin
  • Artı bakiyenin hesabınıza yatırılmasını isteyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.