Şimdi Ara

KREDİ KARTIM HACKLENDİ 'DOLANDIRICILIK'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

02 Ekim 2018 - saat 21.30 sularında Arap menşeili bir yerden yapılan harcamalar doğrultusunda telefonuma artarda 3D secure mesajları gelmeye başladı.

KREDİ KARTIM HACKLENDİ "DOLANDIRICILIK"

Artarda gelen mesajlardan sonra derhal bankanın mobil uygulamasına girip internet alışverişlerine kapattim. Hemen ardından bankayı arayarak kart kapatma talebinde bulundum.bu süre zarfında devamlı 3d secure mesajları yağmaya devam ediyordu.Rakamlarin toplamı 35.000 TL civarı tutuyor fakat şöyle bir durum var ki bu namussuz Araplar önce büyük meblağ çekimi deneyerek yolmaya çalıştı tutar denemelerde düşe düşe 1 dolara kadar indi. Yani bu kansızlar her yolu denediler fakat helal paramız varmış ki 1 TL dahi cekemeden kazasız atlatmış olduk. Elhamdülillah...

Dikkatli olun arkadaşlar bu Araplar nesilden nesile haysiyetsiz olmaya devam ediyor.

• Bu işin arabi yahudisi ingilizi almanı yok hocam ban yemek istemiyorum şeyini seyittigimin insanları her yerdeler

Benimde kredi kartı bir kere çalındı önce dolar çektiler sonra euro çektiler sonra bir baktım pound falan çekiyorlar dedim noluyoruz hemen bankayı aradım kapattirdim yeni kart çıkardım 100 lira kadar çektiler hesaptan banka 75 80 lirasını geri iade etmişti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.