Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.109
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek çekim veya taksitli farketmez. N11 haric Bonus kadar indirim yapabilirim. Avantajix vb şeyler sizindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GİTTİGİDİYOR 1055 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 130 TL İNDİRİM YAPILIR. ALIŞVERİŞ BENİM HESABIMDAN YAPILACAK OLUP, GG ÜYELİK HESABININ BİLGİLERİ ALIŞVERİŞ YAPILACAK ARKADAŞLA PAYLAŞILACAKTIR. AVANTAJİX SİZDE KALIR.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitti gidiyorda 1000 tl ve üzeri]taksitli alışverişlerde 90 tl bonus puan indirimi kadar

Hızlı al da taksitli alışverilerde 1000 tl ve üzeri 90 tl maksimum puan indirimi kadar

Hepsiburada da taksitli alışverilerde 1000 tl ve üzeri 90 tl bonus puan kadar indirim yapılır.
    Referanslarım mevcuttur
  • GG ve HB haklarım duruyor, taksitli alışverişleriniz için teklif verilir
  • n11 den 620 TL alışverişim olacak, Garanti Bonus yardımcı olabilecekler PM (yada parafly ile 750 ye eksik kalanlar)

Kliksa 550 TL alışverişime puan kadar indirim yapabilecekler PM (50 axess puan)

GGda..benim hesaptan 1700 TL alışverişim için bonus kart aranıyor..

(alışverişler tek çekim, benim hesaptan benim avantajiximle, her türlü teklifleriniz değerlendirilir)
    ayrıca parafly kullanabilirsiniz n11 ve kliksa dan, 750 TL toplamda alışverişinize 50 puan kamp. var,

_________
    HepsiBurada dan Bonus Kartımla ben yardımcı olabilirim..
    Hızlı Al dan Maximum kartım ile ben yardımcı olabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 10 Haziran 2014; 12:59:58 >
  • hizlialda 1000 lira üzerine 130 lira indirim
  • paraf 750 TL kampanyası kapsamındaki alışverişlerinize yardımcı olurum.
  • hepsiburada.com' da 3 hakkım kaldı.
    Gold.com 2 hakkım var
    n11 den 1 hakkım kaldı.(2 si kullanıldı @emre d. @abcdef_ 23)
    hızlıal 1 hakkım var
    1tıkla2kazan 1 hakkım var
    kliksa hakkım bitti (@isolayn007)
    gg den hakkım bitti.(@rebelyus)

Avantajix bende kalır
    hesabınızdaki indirim veya çekiniz varsa kullanabilirsiniz.
    1000 tl üzeri taksitli alışverişlerinize %10+ekstra indirim yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan888 -- 9 Haziran 2014; 14:57:47 >
  • Ankara Ankamall Boyner mağazasından yapacağım 250TL'lik alış veris için yardımcı olacak bonus kart sahipleri yardımcı olabilir mi?

Bonus karta özel 250TL'lik alis verise 50TL hediye çeki kampanyası için lazımdır.

• n11, kliksa, hepsiburada, hızlıal vb elektronik alışverişleriniz için 1800 lira üzerine 100tl indirim.

aşağısı için pm.
  • =====================

kliksadan 712 liralık alışverişim olacak avantajix ve axess ile güzel indirim yapacak arkadaşlar pm lütfen

=================================
  • Taksitli olmak kaydıyla; Bonus, Maximum ve World kart ile hepsiburada, hızlıal, n11, gold, 1tıkla2kazan, ereyon sitelerinde yardımcı olmaya çalışırım. Avantajix durumuna ve tutara göre indirim miktarını ayarlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storm -- 10 Haziran 2014; 14:51:19 >
  • hızlıal.com'dan 1000 TL üzeri alışverişe 120 TL indirim... ( 1500 TL üzerine 150 TL indirim)
    SADECE TAKSİTLİ ALIŞVERİŞE
    sizin hesabınız, varsa çekleriniz kullanılacaktır.
  • hepsi burada icin 1030 tl uzeri alis verislerde 130 tl indirim yapilir hesap ve avantajix benim olacak sekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Adet gittigidiyor kredi kartı lazım puan kadar indirim rica ediyorum.
  • kliksadan 715 liralık 4 adet lastik alınacak 9 taksit yapılabiliyor, en yüksek indirim yapan arkadaşla işlem yapılacak pm bekliyorum.
  • Bonus ve Paraf kartlarımla yardımcı olabilirim.
    Bonus gold.com'da 1000 tl üzerine 100,2000 tl ve üzerine 220 tl indirim yapabilirim.
  • KLİKSA DAN SAMSUNG GALAXY S5 16 GB ALACAK OLAN VARSA %15 İNDİRİM YAPABİLİRİM.

NOT: AXESS 110 TL BONUS İÇİN PAZARLIK YAPILMAYACAK.

İSTEYEN OLURSA İNDİRİM KODU UYGUN FİYATA BIRAKILIR.

ÖM ATABİLİRSİNİZ.
  • troy sitesinden 3.099 TL değerinde alışveriş. 200 TL yapıkredi puan veriyor.
    Yardımcı olabileceklerden pmden ulaşşsınlar lütfen.
  • 34 tl avanatjix
    1005 tl indirim haliyle odeme
    Gittigidiyor islemi
    Taksitli islem
    Teklif bekliyorum acil

• 
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.