Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
75.013
Cevap
903
Favori
2.451.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GG DE 1900 TL LIK TAKSITLI İŞLEM TEKLIF BEKLİYORUM (avantajix bende ve sizde ayrı ik teklif bekliyorum )
  • kliksadan 1200 TL üzeri alışveriş için 140 tl indirim. bütün işlemler benim hesabımdan yapılacak (çek avantajix vs hepsi bende ) tek çekim veya taksit farketmez
  • Hepsiburadadan yarina ozel 750 tl ve uzerine 75 tl indirim yapabilirim . Cekiniz varsa kullaniriz. Kazanilacak cekler sizde kalir. Avantajixde sizde kalir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 7 Haziran 2014; 15:14:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sayfaya birden fazla ilan vermek yasak değil mi ? neden aynı kişiler sürekli aynı sayfada birden fazla ilan veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanmbe -- 7 Haziran 2014; 15:21:11 >
  • Hepsiburada Ev Elektroniği/Beyaz Eşya(TV,klima,buzdolabı,çamaşır makinası...) kategorilerinden alışverişlerde 100-175 tl arası indirim.Ayrıca 100-300 tl arası çek kampanyası var.Çekler de size kalacak.En üst limitten olursa 475 tl indirim demek
  • kliksa taksitli işlemlere axess kartımla yardımcı olabilirim
  • hızlıal.com'dan 1000 TL üzeri alışverişe 120 TL indirim... ( Meblağ yüksek olursa indirim miktarı da yükselir... )
    SADECE TAKSİTLİ ALIŞVERİŞE

sizin hesabınız, varsa çekleriniz, geçerli ise avantajix hesabınız kullanılacaktır.
  • AŞAĞIDAKİ KATEGORİLERDEN YAPACAĞINIZ 500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞE 75 TL İNDİRİM,1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞE 125 TL İNDİRİM YAPARIM..

• Benim %10 yüklü hesabımdan 1232 Tllik(düşülmüş hali) tek çekim ürün için avantajix sizde, kaç tel indirim yaparsınız? alım yapılınca parayı hesabına yatırırım.
  • 650 civarı tek cekim n11 alısverişine indirim yapabilecek olan varmı?
  • kliksa'dan yapacağınız 1000 tl ve üzeri işlemlerde taksitli olması durumunda puan tutarı kadar,taksitsiz olması durumunda 100 tl indirim yapabilirim.
  • 1100 tl ustu 155 tl indirim
    gg de benim hesabimdan yapılacak islem.
    hersey bana ait..

• kliksadan hediye çekimi kullandıktan sonra 1150tllik telefon alımım olacak.
    benim hesaplarımla giriş yaparak, axess yada paraflyı ile 100 tl indirim yapacak olan arkadaşlar pm atsın.
  • n11, hepsiburada, kliksa'da parafly kartım ile 700 üzeri 70tl indirim yapabilirim. çek avantajix vb sizde, sizin hesabınız çekleriniz kullanılır.

• http://www.akakce.com/arama/?q=swd-66 kliksa hizlial veya gittigidiyordan 689 tllik taksitli işlemi en uygun kaça olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murcelik -- 7 Haziran 2014; 20:22:14 >
  • Gittigidiyordaki taksitli alisverisinizi benim hesabimdan % 10 ( 60TLye satiliyor) indirime ek 55 tl daha indirim yapmaktayım. 2000 tl lik sepetinizi 1745 tlye yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByLabTek -- 8 Haziran 2014; 0:10:08 >
  • N11 hepsiburada ve kliksa için parafly kartımla ilgili sektörlerde yapacağınız 750 tl ve üzeri işlemlerinize 75 tl indirim yapabilirim..

• Paraffly ile 750 tl üstü işlem yapmak isteyen arkadaşlar indirim yapacaklarsa pm atsınlar. İşlemleri hemen yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koko69 -- 7 Haziran 2014; 23:10:06 >
  • hepsiburada da 1100 tl üzerine 125 tl indirim yapabilirim,kendi hesabımdan

tek çekim,taksit farketmez
    referanslarım vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: byRamo

N11 hepsiburada ve kliksa için parafly kartımla ilgili sektörlerde yapacağınız 750 tl ve üzeri işlemlerinize 75 tl indirim yapabilirim..

Pm attım hocam acil dönerseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.