Şimdi Ara

Kredi Kartı Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konu başlıklarında aradım ancak böyle bir konu bulamadım. Ya da gözümden kaçtı. O nedenle kendim bir konu açıp değerli fikirlerinizi almak istedim.

Hali hazırda tek kredi kartı kullanıyorum: Garanti Bonus. Daha önce 2-3 kredi kartım vardı ancak tek karta düştüm. Kredisini yükselttim. Aktif bir kullanımım var. Ancak bir süredir Garanti Bonus kartımdan memnun değilim. Gerek taksit şartları gerek puan politikası sanki son zamanlarda baya değişti gibi geliyor. Normal bir alışverişte bile taksit vermiyor ya da az taksit veriyor vb. Bundan dolayı yeni bir kart arayışına girdim. Aslında aklımda Shop&Fly vardı ancak sanırım son zamanlarda pek bir avantajı kalmamış. Sizlerin bu konuda önerebileceği bir kart var mı?

Yardım ve görüşlerinizi bekliyorum.

İyi forumlar.

• ciho. kullanıcısına yanıt
    Axess kullanıyorum ve memnunum. Puan kampanyaları güzel, kazanılan puanı alışverişlerden silme özelliği ise benzersiz. Neredeyse her ay erteleme ve taksit kampanyası yapıyor. Kampanyaları takip ettiğim juzdan uygulamasıda gayet kullanışlı ve kullanımını kolay buluyorum.
  • En para iyidir

• Sabit bir başlık göremedim. Ben de buradan bir şey sorayım.

World Card mı yoksa Maximum mu? Hem taksit hem de puan açısından hangisi daha avantajlı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmuhendis -- 8 Ağustos 2023; 13:38:43 >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt

Maximum’u bilmiyorum ama world 2 aydır verimli değil kampanya bakımından :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trovin -- 8 Ağustos 2023; 21:14:46 >
  • Genel olarak bir kısıtlama var, devletin sıkılaştırma politikasından kaynaklı.

world bence.

• Genel olarak düzgün kampanya kalmadı bence. Yok her 2. Alışveriş, yok görevler, yok fatura talimatı yaparsan vs vs..
    World tabi ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.