Şimdi Ara

Kredi kartı Taksitli alışveriş İptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yazılım kursuna gittiğim için bir laptop alayıım dedim hepsiburadan 9 taksitle 2999 tlye laptop aldım aylık 333 tl ama hemen sonra enişteyle konusunca başka bir model önerdi bende hemen iptal ettim mail geldi işleminiz iptal edilmiştir 8 iş günü içinde hesabınıza geçicektir diye ama işte beni korkutan kısım ben bunu 9 takstile almıştım her ay 333 tl mi iade edicek yani şuanda kartımda 1500 tl limit kaldı bunun üstüne her ay 333 tl mi eklenicek + olarak kart limitime 2999 tl nin yansıması 9 ay sürücekse yandık :) bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa cok sevinirim 9 ay laptopsuz kalamam

• Ben kurumsal bir giyim mağazasında çalışıyorum. Mesela müşteri gün içerisinde kredi kartıyla bir ürün almış ve geri vermek istiyor biz direk iptal ediyoruz işlemi ve yanılmıyorsam 24 saat içerisinde limitine ekleniyor.

Ama o müşteri gün içerisinde değil de yarın getirdiği vakit karta iadesini yapıyoruz ve nasıl almışsa eğer o şekilde iadesi oluyor. Taksitse, taksit taksit iadesi oluyor. Aynı mantıktır ve işlemdir bence.
  • platonn kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim biraz önce bankaylada görüştüm daha işlem gözükmüyor yarın gün içinde arayın bilgi verelim dediler eyer bana her ay 333 tl iade ediceklerse kötü oldu yeni bir laptop almak için 2999 luk limite ihtiyacım var taksitli alışveriş yaparken dikkatli olmak lazımmıs bakalım inşallah 2999 limiti hemen açarlar yoksa kötü oldu :'(
  • Following kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Gün içinde onlar iptal ettilerse limit direk yansır hocam tabi yarın konuşun bankadakiler daha iyi bilir.İnşallah sizin lehinize bir sonuç olur
  • bugun tekrar görüştüm bankayla 8 iş günü içersinde limit tekrar açılcakmış harcadığım miktarda ama 6 taksitle aldıgım için her ay bişey eklenip silincek dedi bankadaki arkadaş ekstrede + - olarak görülcekmiş tam olarak ne dediğini anlamadım ama yaptığım alışveriş tutarını kullanabilcekmişim tekrar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.