Şimdi Ara

Kredi kartı iade yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 bin TL kredi kartından sipariş verdim. Taksitsiz. Kredi kartı ödeme günü gelince 3 bin tlyi ödedim kredi karta. Yurtdışından sipariş oluşturmuştum, sipariş kaybolmuş. Satıcı para iadesi yapacak. Kredi kartında 3 bin tl lik limit açılacak onu biliyorum bunun haricinde banka hesabıma 3 bin tl geri gelecek mi onu sormak istiyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elifaltun E kullanıcısına yanıt
    Bazı bankalarda (örneğin akbank) kartımdaki fazla bakiyeyi hesabıma aktar menüsü ile bu işlemi yapmıştım daha önce. İnternet bankacılığından bu adımın olup olmadığına bakabilirsiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • civilengineer23 C kullanıcısına yanıt

Vakıfbank kullanıyorum. İnceledim fakat bulamadım. Hesap kartına 3 bin TL geri geliyor yani öyle mi?

Hesap kartınıza gelmez işlemi kredi kartınız ile yaptığınız için iade kredi kartına yapılır. Örneğin 20 bin limitiniz var 3 bin harcadınız ve ödemesini yaptınız ve limitiniz 20 oldu, iade işlemi sonrasında gelen 3 bin kartınıza eklenir ve limitiniz 23 bin olur. İnternet şubede bu işlem yoksa şube ile yapabilirsiniz fazla bakiye aktarmayı.

• civilengineer23 C kullanıcısına yanıt

Anladım. Yanıtınız için teşekkür ederim

Rica ederim Vakıfbankın internet şubesinden baktım bende öyle bir menü göremedim. İade sonrası müşteri hizmetleri veya şube yardımcı olabilir bu konuda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.