Şimdi Ara

Kredi Kartı Hakkında / Yardım Lütfen / Rica Ediyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisizliğimi Mazur görün.. Beyler, Kredi Kartı Şifremi oluşturdum...Şu mesaj geldi; ''''ATM'de İlk, Pos'ta İkinci, İşleminizde Yeni Şifrenizi Kullanabilirsiniz'''' Diyor.. Ne demek istediğini anlamadım tam olarak... Yani Gidip alışveriş yapamayacakmıyım ? Pos'u kullanamayacakmıyım ?

• Anladığım kadarıyla ilk önce bankamatikten giriş yapıp kartı onaylatman lazım daha sonra alışveriş yapabiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl kadar önce annem kart çıkarmıştı bana yanlış hatırlamıyorsam gittim ATM'ye kartı taktım Hoşgeldiniz vs şifre oluşturun ekranı çıktı istediğim şifreyi girdim tamam dedim aldım kartı sonra gittim bir yere kartı verdim posa girdim şifreyi ödemeyi yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

Bilgisizliğimi Mazur görün.. Beyler, Kredi Kartı Şifremi oluşturdum...Şu mesaj geldi; ''''ATM'de İlk, Pos'ta İkinci, İşleminizde Yeni Şifrenizi Kullanabilirsiniz'''' Diyor.. Ne demek istediğini anlamadım tam olarak... Yani Gidip alışveriş yapamayacakmıyım ? Pos'u kullanamayacakmıyım ?

Yeni şifre aldıktan sonra ilk bir kaç sefer şifreyi doğru yazsanda cihazlar kabul etmez, yanlış şifre der. Bankaların yaptıgı bir uygulamadır bu. Mesajdada sana banka diyor ki ATM de ilk sefer şifreyi girdiğinde yanlış diyecek ardından yine dene kabul edecek. Posta ise 2 kez hata verecek 3. seferde kabul edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eastwood222 -- 14 Kasım 2015; 21:36:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi Kartı No - Kart Sahibi İsim Soyisim - Arkadaki Güvenlik Kodu. PM at yardımcı olayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eastwood222

quote:

Bilgisizliğimi Mazur görün.. Beyler, Kredi Kartı Şifremi oluşturdum...Şu mesaj geldi; ''''ATM'de İlk, Pos'ta İkinci, İşleminizde Yeni Şifrenizi Kullanabilirsiniz'''' Diyor.. Ne demek istediğini anlamadım tam olarak... Yani Gidip alışveriş yapamayacakmıyım ? Pos'u kullanamayacakmıyım ?

Yeni şifre aldıktan sonra ilk bir kaç sefer şifreyi doğru yazsanda cihazlar kabul etmez, yanlış şifre der. Bankaların yaptıgı bir uygulamadır bu. Mesajdada sana banka diyor ki ATM de ilk sefer şifreyi girdiğinde yanlış diyecek ardından yine dene kabul edecek. Posta ise 2 kez hata verecek 3. seferde kabul edecek.

Teşekkürler... Alışveriş yaparken rezil olmayalımda ? Yani ben 2 kez şifreyi gireceğim.. kasiyer ''olmadı şifreniz yanlış'' diyecek.. sonra mı kabul edecek ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eastwood222

quote:

Teşekkürler... Alışveriş yaparken rezil olmayalımda ? Yani ben 2 kez şifreyi gireceğim.. kasiyer ''olmadı şifreniz yanlış'' diyecek.. sonra mı kabul edecek ?

Aynen gelen mesajda yazdıgına göre 3. girişte kabul edilecek şifre. Ben de Vakıfbank kredi kartı vardı. Şifre değişikliğinden sonra 4.de kabul ediyordu yeni şifreyi. ama senin bankada 3 demek ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.