Şimdi Ara

Kredi kartı çıkartmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar. Kredi kartı çıkartmak istiyorum. Öğrenciyim ama lise mezunuyum üniversiteye tekrardan hazırlanıyorum. Yani hali hazırda okuduğum bi okulum yok. Akbankla görüştüğümde okuldan kağıt almamı istediler ben de bir şey demeden kapattım. Bildiğiniz yıllık aidatsız, kolay kredi kartı veren bankalar ve kart isimleri neler? Onun dışında limiti çok düşük meblağlar olabilir 300-400 tl gibi sadece nakit avans için kullanacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vakıfbankın life kart adlı kredi kartı var bende .350 tl limitli.atmde nakit avans tuşu var . benim kartta veriyor galiba ama faizi çok olur onların
  • acelesi yoksa üniyi kazanınca git aidatsız kredi kartı al.

ben iş bankasından aldım.ne avantajı var bilmiorum.aidatsız olması önemli olan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kegend kullanıcısına yanıt
    Nakit avans faizine bakayım. Genelde 1.84 fix oluyor ama bazıları ilk çekimde %3 kesinti ve her ödemede 3.5 tl işlem ücreti alıyorlar. 500 tl nakit avans alıp 4-5 ayda ödesen 20-30 tl çöpe gidiyo :D

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Acelesi yokta bazı bazı nakit ihtiyacım oluyor. Ailemden istemektense 300 tl çekip 5-6 ayda ödemek istiyorum 30-40 tl faiz anca işliyor baya kârlı. Yani acil bi alışveriş ya da bi yere gitmek istesem 5 aylık harçlığımla ödemek mantıklı geliyor 1 aylık harçlığımdansa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.