Şimdi Ara

KREDİ KARTI CAHİLİYİM YARDIM EDERMİSİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi geceler ya zamanında Vakıfbank kredi kartı çıkardım tek tük kullanıyorum bazenleri kullanmıyorum bile ama sürekli bi ödeme yapmak zorundayım bu karta gram birsey anlamadım borç yazıyor ya arkadaş kullanmıyorum neyin borcu sadece 2 taksit kaldı 182 tllik ama gene aylık 360 tl birsey ödüyorum yardım edicek varmı resimler linkte.İkinci olarak ben birsey alıcam diyelim ürün 600 tlyse 600 tl yükleyip karta alıyorum neden borç olabilirki?

http://hizliresim.com/kO5pAv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoosTr -- 14 Nisan 2018; 21:19:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1263 TL lik ödenmemiş borcnuz var . Dönem borcu da 580tl diyor . 360tl en az ödemenz gereken tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 14 Nisan 2018; 21:46:2 >
  • Hesap hareketlerini inceleyin. Birşey satın alınmamış olsa borç olur mu hiç? Ya kart bilgileriniz ele geçirildi ya da sizden habersiz yakınınız falan alışveriş yaptı. Son düşünce banka yanlış borç gösterdi.

• internet şubeden ekstreye bakın buradan birşey anlayamayız
  • Harcayip harcayip da ‘’ben harcamadim ki’’ diyen dunyadaki son insan sen degilsin merak etme. Ekstreye baktiginda neye harcadigini anlarsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.