Şimdi Ara

Kredi Kartı alamıyorum ne yapmalıyım ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DeeD

quote:

Orijinalden alıntı: dalagan

quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

abartisiz söyluyorum 6 aydir işsizim 8,500 liralik kart var cebimde. sigorta hiç olmadi bu güne kadar yaş 25. bankaya 26.000 lira yatirdim 1,5 sene önce hepsi kapima yanaşti iptal ettirdiğim kartlar da var onlari iptal ettirmeseydim 30.000 liralik bir kart olacakti. kısaca paran varsa yatir ziraat bankasina onlar seni bulacaktir.

dediginizi yapmaya baslıcam ama finansbanka yatırıyorum yavas yavas hadi bakalım umarım işe yarar

nakit karta başvur kullanma o onaylanırken kredi karti da gelicektir size ikisine bir başvurun derim. finans zaten para yatiran müsteriyi çok seviyor.

ama bu dediginizi birde denizbankda yapmayı düşünüyorum bakalım olucakmı ordada bi hesabın var :) Allahım sen bizi koru yarabbim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Birikmiş paran varsa yatır banka hesabına ondan sonra damlarlar zaten.

valla öyle olsa benim 2 başvurum da olumsuz cevaplanmazdı. gerçi benim çalıştığım yer yok diye vermiyorlar sanırım da olsun
  • garanti bankasını denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

garanti bankasını denediniz mi?

hocam o bankadan bana hic bahsetmeyin lütfen :) saka bi yana orayada basvurdum üstelik ssk sicil nomu ve işyerimin vergi nosunuda verdim cok ümitliydim fakat gene olmadı bi sefer işyerime telefon acmıslar işyerimin sabit bir numarsı yoktu işyeri sahibini yani amcamın numarası verdim burda calısıyor diye bir telkinde bulundu fakat gene olumsuz cıktı durum bu lanetlendim galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalagan -- 2 Haziran 2013; 19:26:57 >
  • beyler son bişey daha söylüyecegim ama inş dedigim cıkmaz eger bu dogruysa vermezler ben abime ait ek kart kullanıyordum son ekstremin tarihi yaklasmadan bagahı bi borcum olmustu bende abimle o borcu malesef taksitlendirdim acaba bundan olabilirmi kara listeyemi düşmüşüm ? benim bildigim ek kart asıl karta yansıdıgı için borc abime yansır ayrıca müşteri temsilcisiyle de konustum az öncede ek kart ve banka kartları risk raporunu etkilemedigni söylediler ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.