Şimdi Ara

KREDİ/BURS NAKİL TALEBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir vakıf üniversitesinde %25 burslu okurken 2020 YKS ile aynı üniversite aynı bölüme %100 burslu olarak yerleştim. Önce eski okulumdan kaydımı sildirdim, sonrasında hemen yeni bir öğrenci gibi %100 burslu kayıt oldum ders saydırma gibi olaylar derhal halloldu zaten aynı kurumun öğrencisi olduğum için. Fakat 1 ekim günü Gençlik ve Spor Bakanlığından gelen SMS de kaydımı sildirdiğim için bursumun kesildiğini söylediler. Yeniden kayıt yaptırmış olsam da KYK ya bu durumu bildirmem lazımmış eyvallah burada bir sorun yok burs kesildi. Fakat gelen aynı SMS de nakil işlemi linkine tıklayıp nakil talebinde bulundum (1 Ekim). Fakat bu gün oldu hala olumlu ya da olumsuz bir sonuç alamadım. Defalarca kez GSB hattını aradım vatandaş temsilcisi ''Aktif öğrenciyseniz, not ortalamanızda bir sorun yoksa bursunuz geri bağlanır fakat işlem sırasına göre birkaç hafta sürebilir'' dedi. Var mı arkadaşlar bu nakil işleminde bulunan ve sonuçlanan ? kaç günde sonuçlandı ? Sonuçlanmasını beklerken alamadığınız burs ya da kredileri toplu olarak aldınız mı ?

Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.