Şimdi Ara

Kredi Borçlarının 72 ay Yapılandırılması Edit 24 Ekim 2016 (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
18
Favori
22.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İş Bankası olayı tamamen resmi tefeciliğe dönüştürmüş durumda.

Cuma günü çalıştığım şubeye talep ettim, maaş müşteri olduğum için değerlendirebileceklerini sylediler.

Ağustos da 15.000 TL 360 ay kullanmıştım, aylık taksidim 564 TL.

72 ay 1,45 orandan aylık 370 TL teklif sundular, çok olmasına rağmen kabul ettim. Tek amacım aylık taksidimi düşürmek.

Bugün dönüş yaptılar, genel müdürlük maksimum 60 ay vade ve işsizlik sigortası şartı ile olur demiş. Sigorta için de istedikleri prim 880 TL. Aylık ödeme 420 TL'ye geliyor.

Resmen adamın yüzüne bakarak dalga geçiyorlar başka bir şey değil.

Tabi ki geri çekin başvurumu dedim. 36 ay 564 TL yerine 60 ay 420 TL + 880 TL sigorta kitleyecekler kabul etsem. Yuh be kardeşim.
  • enparadan kredi ve finansbanktan kredi kartı borcum var. ikisini birden tek kalemde yapılandırma yapılır mı? bilgisi olan var mıdır
  • Ayri ayri basvuru yapıyoruz. Ben enparayi yapilandirdim.simdi finansbank kredi karti icin teklif bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut2012

Ayri ayri basvuru yapıyoruz. Ben enparayi yapilandirdim.simdi finansbank kredi karti icin teklif bekliyorum.

enparadan ne şekilde yapılandırdınız?
  • Gecikmeye girmemis taksitlerimi 72 aya böldurdum.

• umut2012 U kullanıcısına yanıt
    Enpara da bile olsa birleştirmiyorlar. ayrı ayrı yapılandırma yapıyorlar. Dün bana yle söylediler. 48 ay 1,35 72 ay 1,41 dedi.
  • son indirimlerden sonra 72 ay yapılandıran oldu mu acaba?
  • Arkadaslar Vakifbank kredi kartini gecikmeye girerek veya girmeyerek yapilandirman var mi

• Garantiden guncel bilgi alan var mi arkadaslar ?

• Halkbankası Tüketici K. 1,35 Vakıfbank Tüketici K. ve K.Kartı 1,37 Finansbank Tüketici K. 1,49 yapılandırdım. Hepsinde gecikme vardı.
  • Dün Akbank'tan kullanmış olduğum tüketici kredisini 72 ay yapılandırmak için başvurdum. Kredi ödemelerimde herhangi bir gecikme durumu yok ama cep telefonuma az önce akbank'dan kredi başvurunuza olumlu yanıt veremiyoruz diye mesaj geldi. Velhasıl akbank 72 ay yapılandırma yapmıyor.
  • Dün ben Akbank ve EnPara (Finansbank) kredilerimi yapılandırdım.

AKBANK yapılandırmak istediğim krediye ait faizi 72 ay olarak yapılandırdığım krediye de uyguladı. Kredi kartımı kapattı ayrıca her türlü kredi çekim işlemlerimi ve hesaptan +para kullanımımı da 72 aylık taksitlerim bitene kadar dondurulacağını belirtti. (Kullandığım faiz oranı %1,25)

ENPARA sorun çıkarmadan 72 aya yapılandırdı. Herkese sabit uygulanan faiz oranı üzerinden. (%1,41)

CEPTETEB'e gelince bana söylenen şubesiz bankacılık olduğundan ve imza alamayacaklarından dolayı 72 ay yapılandırma yapamayacaklarını söylediler. Sanırım müşteri temsilcisinin TEB'e bağlı bir bankacılık sistemlerinin olduğundan haberi yok. Ayrıca diğer şubesiz bankacılık olan ENPARA gayet güzel yapılandırabildi. Bir de bu uygulamanın yasalaşmadığını söyledi. Yani Resmi Gazetede çıkan haberden bile haberleri yok. Ben diretince kendilerine böyle bir uygulamanın iletilmediğini söylediler

CEPTETEB ---> Bimer ve BDDK'ya şikayet potasına girdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontViper -- 23 Kasım 2016; 13:52:33 >

• Ziraat bankasına gittim bana kredi vade faiz süresi hesaplanamadı diye bir hata oluştuğunu söylediler. Sorun ne beyler ?
  • yapı kredi 72 ay yapılandırdım faiz 1,23. ıng'ye de sordum faiz 1,59 bir de 360 tl sigorta parası istiyorlar. yapı kredide bu yok
  • Finansbank ile iki ihtiyaç kredisini 72 ay yapılandırma yaptım. Yapılandırmayı ayrı ayrı yapıyorlar ve faiz oranı olarak mevcut kredilerin faizini dikkate alıyorlar. Ayrıca Yapı Kredi'deki üç ihtiyaç kredisini de yapılandırdım. Yapı Kredi kredileri birleştiriyor. Faiz oranı olarak 1.38'den yaptılar işlemi. Hiçbirinde gecikme yoktu. Ayrıca iki banka da masraf vs. hiçbir şey almıyorlar.
  • Malesef garantiden yapilandirdim. Malesef diyorum cunku sartlar bir garip.
    1.99 faiz uyguluyorlar ki bu oran bankalar arasinda en yuksek olani sanirim. Borcuda sadece 26 eylul oncesi icin yapilandirabiliyorsunuz.
    Kredi faiz oranlari bile bu kadar dusukken neden 1.99 yapiyorlar amlamak mumkun degil ancak malum ekonomik kriz mecbur kaliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: jacki

Malesef garantiden yapilandirdim. Malesef diyorum cunku sartlar bir garip.
    1.99 faiz uyguluyorlar ki bu oran bankalar arasinda en yuksek olani sanirim. Borcuda sadece 26 eylul oncesi icin yapilandirabiliyorsunuz.
    Kredi faiz oranlari bile bu kadar dusukken neden 1.99 yapiyorlar amlamak mumkun degil ancak malum ekonomik kriz mecbur kaliyorsun.

Alacakları faizi kartından direk mi çektiler limit yoksada limitin - ye mi indi

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Onu yarin gorecegim bu aksam yansiyacak. Ama kart kullanimda olacak yani karti kullanmaya devam edebiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: jacki

Onu yarin gorecegim bu aksam yansiyacak. Ama kart kullanimda olacak yani karti kullanmaya devam edebiliyorsun.

Sana uyarayım öyle kandırıyprlar milleti limitin 0 ise kartın yarın -4000 tl olacak limiti örnek bu tabi hesapladıkşarı faizi çat diye eksiye indirerek tahsil edecekler sende taksit ödedikçe örnek ayda 300 tl önce eksiden artıya geçeceksin sonra kartı kullanacaksın

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Evet yapi krediyi oyle yaptilar hatta limit asimi sms ide geldi ancak bu limit asimina faiz cikmadi sanirim. Mecbur kalinca yapacak bir sey kalmiyor malesef.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.