Şimdi Ara

Kreatin Bcaa Arasinda Kaldim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar gunluk protein karbonhidrat yag ihtiyacimi beslenme ile karsiliyorum. Bcaa desteği almam gerekir mi ?
    Kreatin kullanmayi düşünüyorum. Kreatini disaridan yiyecekle alınmadığı icin supplement olarak kullanmak sart gibi görünüyor. 4 harekette guc tukeniyor. Sizce hangisini öncelikle almam gerekiyor. Kreatin olarak bir tavsiyeniz varmi ? Bigjoy creamix kullanan bir arkadasim cok faydasini gordum dedi mesela sizinde boyle bir tavsiyeniz varmi ?

Ayrica kreatin kullanınca gunde 5 litre su icilmesi gerektigini okudum sizce bu kadar suya gerek varmi ?

• İkisini de al butce yoksa bcaa yi my protein al 65 lira 250 gr 50 servisi

kreatin zaten ucuz

Genel olarak big joy dan nefret ediyorum aromalari çok kötü ama kreatin aromasiz olduğu icin farketmez.

Şundan fayda gördüm bununla gelistim diyene aldirma bütçeye uygun düzgün marka olduğu sürece al gitsin.

Şuan 4 supplement kullanıyorum 3.5 litre yetiyor bana.
  • Bcaa myprotein 85 tl. Bigjoy kreatinde 89 tl zaten 150 tl butce vardi ikisi icin iyi oldu.
  • Klavyeci24 K kullanıcısına yanıt
    65 lira my protein bcaa sı
    https://www.hepsiburada.com/myprotein-bcaa-2-1-1-250-gr-karpuz-aromali-pm-HB00000UZNPR
  • +10 tl kargo ucreti 😊 75 tl. Sitesinde 85 tl shaker da veriyor bende yoktu zaten iyi olur 😊 gunluk 4 gram bcaa yeterli mi sizce ?

Ayrica bcaa ve kreatin spor yapmadigimiz gunler kullanilmali mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klavyeci24 -- 13 Eylül 2020; 19:25:5 >
  • Kreatin. Literatürün kanıtladığı tek supplement. Kaynaklarını atabilirim. Diğer ürünler ile ne vakit ne de para kaybedin, ama cidden iyi beslenin.
  • Yeterli BCAA'yı beslenme ve Whey Proteinle alırsın. Ama yeterli kreatini alabilmek için 1.5 kilo kırmızı et yemen lazım günde. İkisi de gerekli supplementler ama kreatin olmazsa olmaz.

• Tam besleniyorsan bcaa ya gerek yok kreatin al yeterli proteini alamıyorsan bcaa da al
  • Günlük yeterince doğal kayraklardan protein alıyorsanız bcaa'ya ihtiyacınız yok.

Kreatin doğal protein kaynaklarında mevcut olsa da yeterli seviyede değil.

Patlayıcı güç ve performans artışı için kreatin çok faydalı.

Ayrıca kreatin üzerinde en çok araştırma yapılan destekçi ürün.

Kreatin'in zihinsel performansı artırdığı da iddia ediliyor.

Su tuttuğu doğru, günlük su tüketiminizi artırmanızda fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f1enginesound -- 19 Şubat 2021; 14:36:37 >
  • Ayrıca supplement tercihinizi labdoor.com adlı siteden yapabilrsiniz. Laboratuvar testleriyle kalite sıralaması yapıyorlar.

Listelenen çoğu marka türkiye'de olmasa da Şu an Türkiye piyasasındaki en kaliteli ppotein tozu olan "Impact Whey" i orada keşfetmiştim.

• Kreatin'in güzel artıları olabilir ama eksileride var. DHT hormonunu yükselttiği için saçların dökülebilir, böbreklerini yorabilir, ileride öksürük sorunu yaşayabilirsin. Saç dökülmesi genetiklede ilgili tabii. Senin saçlarını kesin dökecek diye bir şey yok. Yinede risk, tercih senin.
  • kırmızı etten alırsın bcaa yı. kreatin al.

• Sormana bile gerek yok tabiki creatin al

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.