Şimdi Ara

Kraliyet Ailesi | Okan Bayülgen | TV8 (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.203
Cevap
5
Favori
167.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayko Cepkin, Fadik Sevin Atasoy ve Yaşar... Yemek muhabbeti süperdi, koptum resmen. :D Umarım bundan sonra ki programlarda bu yemek muhabbeti vardır. :) Bİrde medya canavarın'da ki izdivaç programında gösterdikleri kadın neydi öyle? Oğluna neler diyordu öyle. Hele stüdyoda ki bir kaç kişiye kızdıktan sonra oğluna istediği kız aylağınca altıma edecektim. :)

Hayko Cepkin de harbi insanmış bu arada. Helal olsun, muhabbeti süpermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 21 Mart 2010; 13:10:51 >
  • izleyicilerden biri bi cümle söyledi ne demişti.beauty is ....... hatırlamıyorum .hatırlayan var mı?
  • beauty is in the eye of the beholder

güzelliğin beş para etmez şu bendeki sevgin olmasa deyimiyle karşılayabiliriz..

evet sözlüklerden baktım da şimdi bu çeviri karşılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 21 Mart 2010; 15:07:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedo

izleyicilerden biri bi cümle söyledi ne demişti.beauty is ....... hatırlamıyorum .hatırlayan var mı?

Ben dinledim ama ne dediğini anlayamadım , çok edebi bir dil kullandı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

beauty is in the eye of the beholder

+1
    Yani güzelliliğin göreceli olduğunu ve zevkler ile renklerin farklı olduğunu anlatır..
  • İsteyenleri ekledim.

Ulan varya ne mutluyum. Şimdiye kadar açtığım en güncel grup. Konudan mesajını eksik etmeyen arkadaşlara teşekkürler. Özellikle "yekialem,Kei$er$oZe,Shattered Glass ve banlanan arkadaşım"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpass -- 21 Mart 2010; 22:00:12 >
  • Ekle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

beauty is in the eye of the beholder

+1
    Yani güzelliliğin göreceli olduğunu ve zevkler ile renklerin farklı olduğunu anlatır..

hem orada kız heyecandan mıdır nedir "of the" bölümünü o kadar yuttu ki hiç söylemedi 2 seferde de..

yemeğe çıkarma hödösü bence de haftalık olması güzel.. gerçekten karakter tahlili gibi bir test

son 15'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 21 Mart 2010; 23:04:15 >
  • Konukları bekliyoruz.
  • intro ortalarındayız..
  • Cem özer,Aysu Baceoğlu için izlenir.
  • Hadi bakalım ekran başına. Uykum yok bugun hiç ya ne olcak bilmem.
  • mine tugay benim için Türkiye'nin en güzel kadınlarından bir tanesi

aysu baceoğlu ne yimiş la
  • Aysu Estetik güzeli olmuş iyice.Estetiksiz bir yeri varmı merak ediyorum.
  • bi süredir giremiyordum .. geldim artık ... aysu fena
  • Fatma Toptaş kaportayı yenilemiş resmen.. Konuklar listesinde bu kadın yoktu dedim ilk başta ama zar zor farkettim.. Cidden inanılmaz pasta cila attırmış.. Çok güzel olmuş böyle.. Recep İvedik' ten beri üstüne yapışan o erkeksi hava kaybolmuş afet bir şey gelmiş..

Aysu tam mala bağlamış.. Halkalı' ya kadar gidilir mi lan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 22 Mart 2010; 0:15:58 >
  • ben bacağını tutmadım elim masadaydı.....
  • Aysunun Operasyonları Geyik konusu oldu.Sarkmış biri öyle söylüyor.
  • program bitti
    teke tek özele kayayım bari
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.