Şimdi Ara

Kraliyet Ailesi | Okan Bayülgen | TV8 (406. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.203
Cevap
5
Favori
167.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şebnem Ferah 30 Haziran Cumartesi günü Disco Kralı'nda..
    kaynak: facebook şebnem ferah sayfası...
    offical falan değil ama doğrudur heralde, bekliyodum ne zamandır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChicaritoHernandez

Şebnem Ferah 30 Haziran Cumartesi günü Disco Kralı'nda..
    kaynak: facebook şebnem ferah sayfası...
    offical falan değil ama doğrudur heralde, bekliyodum ne zamandır...

Evet dünkü programda Şebnem Ferah ne zaman geliyordu gibi bir şey söylemişti.
  • Beni TV8'e geçtiğinden beri en çok güldüren bölüm Haluk Levent'in geldiği bölümdür.Ayrıca çoğu kişinin de düşündüğü gibi ben de şu skeçlerden nefret ediyorum hiç komik değiller.Tekrar izle'de falan direk geçiyorum oraları.Şebnem Ferah'ın geldiği bölümü kesinlikle izleyeceğim.
  • Arkadaşlar yeni sezonda kraliyet ailesi yayınlanacak mı bilgisi olan varsa bizide bilgilendirebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PiqenRole

Arkadaşlar yeni sezonda kraliyet ailesi yayınlanacak mı bilgisi olan varsa bizide bilgilendirebilir mi?

Okan Bayülgen geçen hafta yayında demişti sanırım.
  • Bir Okan hayranı olarak benide ekleyebilirsiniz e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzgunner23

quote:

Orijinalden alıntı: PiqenRole

Arkadaşlar yeni sezonda kraliyet ailesi yayınlanacak mı bilgisi olan varsa bizide bilgilendirebilir mi?

Okan Bayülgen geçen hafta yayında demişti sanırım.

seneye yokum yarışma sunacam dedi ama

• Okan'ın programının üstüne bir program yok şuanda hiçbir kanalda ama müzik işini artık bıraksın ya. Talk show adı üstünde siz muhabbet edin bizde gülelim eğlenelim izlerken. Sürekli biri çıkıp şarkı söylemesin üst üste.
  • onumuzdeki sezon Okan yok mu ??? onumuzdeki sezon Talk show yapmayacagim dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 29 Haziran 2012; 23:41:30 >
  • önümüzde ki sezon talk show yok dedi
  • Gelecek sene 7/24 okan ve işlerini izleyeceğiz merak etmeyin. on8 tv bomba gibi gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Gelecek sene 7/24 okan ve işlerini izleyeceğiz merak etmeyin. on8 tv bomba gibi gelecektir.

Biçim Ali diye birşey gelecekmiş. hiç gelmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Gelecek sene 7/24 okan ve işlerini izleyeceğiz merak etmeyin. on8 tv bomba gibi gelecektir.

Biçim Ali diye birşey gelecekmiş. hiç gelmesin

önder açıkbaştan yine kat kat iyidir...
    önder açıkbaş gibi bütün program boyu zorla espri yapmaya çalışmıyor en azından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChicharitoHernandez -- 30 Haziran 2012; 2:19:09 >
  • Eski skeçler ne güzeldi yahu, çok eskiler ama, enesle azizin kafasını göstermiyordu, sadece uzun saçlı iki ada olduğunu anlıyorduk falan. Saçma saçma konuşuyorlardı ama bunlardan daha iyiydi. Birde özgür vardı o da kral adamdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Eski skeçler ne güzeldi yahu, çok eskiler ama, enesle azizin kafasını göstermiyordu, sadece uzun saçlı iki ada olduğunu anlıyorduk falan. Saçma saçma konuşuyorlardı ama bunlardan daha iyiydi. Birde özgür vardı o da kral adamdı.

dizko kralı döneminden birde gürgen öz vardır ki...
  • Aynen o da çok iyiydi, ney muhabbeti vardı bir tane, bir tane de çinli vardı i want to fuck yuu diyordu
  • diskokralını yeni formatını hiç sevmiyorum
  • Sezon finaline yakışır bir isim sahnede.Seneye daha farklı şeyler göreceğiz sanırım.
  • Şebnem Ferah Müthiş.

Bu kadini sevmeyen 1 kisi bile yoktur herhalde..

Keske Eurovision a katilsa

• harika bi gece yaşanıyor
    kraliçe sebo
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.