Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: miki

Ne güzel tartışmalar
    okudukça 90 lı yıllara gittim , bir arkadaşım vasıtası ile high end cihazlarla tanışıp , ucu açık bir harcamaya girmiştim, ozel dinleti salonları, bas gitaristin tele değen parmağının sesi :) metresi 300 mark kablolar, lambalılar :) boyle sürüp giderken (tabii devamlı evde sistemler de değişiyor:)Oğlum oldu ve herşey bitti, o hoparlorlerin tweeterlarına parmak sokuldu ,amfinin içinden mamalar çıktı :)zamanla standart avr ye donuldü sistemler iyice küçüldü , şu an evde küçük sayılacak bir sistem var ama kablolar bile bağlı değil :)Meraklar ve ihtiyaçlar zaman içinde değişiyor.TV-Box a bağlarsak , Çinliler ortalama bir telefonun 1/3 fiyatına ''bence'' kaliteli bir cihaz yapmışlar , imkanı olan alsın keyfini çıkartsın
    mikl hocam uygulamada back order yani geri dönen sipariş diyor king ve pro için banggood ile görüştüm lütfen 24/48 saat bekleyin diyor öneriniz nedir veya tecrübesi olan arkadaşlar da bilgi paylaşabilir.

alacak arkadaşlar için bilgi olması açısından burdan yazıyorum banggood da stok sorunu var sanırım.

• spysoul S kullanıcısına yanıt
    Stok sorunu üretici firmalardan kaynaklanıyor, s905x3 ve s922x işlemciler çok yeni ve talep var , o yüzden aksama olabilir.. Ancak aksama var deyip de s905x2 tercih etmeyin, kararınızdan dönmeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

Stok sorunu üretici firmalardan kaynaklanıyor, s905x3 ve s922x işlemciler çok yeni ve talep var , o yüzden aksama olabilir.. Ancak aksama var deyip de s905x2 tercih etmeyin, kararınızdan dönmeyin :)
    hocam hem beelink hem de banggood ile görüşmelerde bulundum cihazı bugün itibariyle artık denk mi geldi dikkate mi aldılar bilmiyorum kargolama işlemini yaptılar. Takip numaraları göründü fakat sanırım bilgi 2 günü buluyormuş.
    bakalım bundan sonrası nasıl işlicek.
    size birkaç sorum olacak müsait olur ve cevaplamak isterseniz sanırım genele faydalı olacağını düşünüyorum.
    kodi ile normal tv izler gibi kanalları değiştirebiliyor muyuz? ulusal kanalları kesintisiz izlemek mümkün mü (ücretsiz)? siz denediniz mi ve veya ne tavsiye edersiniz randıman alınıyor mu?

cihaz gelmeden indirmem gereken apk lar var mı g play dışında ?

saygılar.

• spysoul S kullanıcısına yanıt
    Selam ,
    Cihazın elinize gelmesi 20 günü bulur.
    Kodi yi medya player olarak kullandım , bir kaç tane de vod denedim , ancak ''tv kanallarını tv izler gibi kullanma '' ile ilgili hiç deneyimim yok , bilen arkadaşlar yazarsa ben de memnun olurum.
    Cihaz ile ilgili uygulamalar @Limanyakan üstadın konusuhttps://forum.donanimhaber.com/android-tv-box-uygulama-ve-program-paylasimi--136029813 tavsiye ederim, ne çeşit uygulama isterseniz var , eğer uygulama yükleme veya bulma ile ilgili sıkıntınız olursa , yine yardımcı olmaya gayret ederiz..
    Cihazını hayırlı olsun , çok iyi seçim, umarım bir an önce kavuşursunuz

• King Pro için sd kart almayı düşünüyorum. Bu cihaz kaç gb kadar destekler bir fikri olan var mı acaba ? Yine aynı zamanda max olarak destekleyeceği okuma ve yazma hızı ne olur acaba ?
  • firstutay F kullanıcısına yanıt
    64 GB ye kadar SD kart destekliyor.

Okuma hızı 116
    Yazma hızı 113
    RAMx100 30
    https://forum.donanimhaber.com/store/6c/93/59/6c9359721e84cd9c8451024c97140c4d.jpeg
  • GT King ve GT King Pro için bu topikte güzel bilgiler var.

Chrome'nin Türkçe çeviri özelliğiyle takip ediyorum, tavsiye ederim.
    https://discourse.coreelec.org/t/s922x-bee-link-gt-king/5334/630
  • GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    İnsanların büyük bir kesimi mediaplayer tarzı cihaz kullanmak istiyor.

And. Tv Boxlar bile onlara karmaşık geliyor.
    Herşey hazır olacak, cihazı açacak sekmesine basacak program çalışmaya başlayacak.

ODROID N2 ileri düzey kullanıcılar için.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim sizinle, bizim insanımız ikeaya icat çıkartmış bir millet.

Fakat N2 yi deneyimlemenizi isterdim. herhangi bir boxtan çok farkı yok. Kozmetik olarak çok çekici değil, gerçi bana çok seksi geliyor :))

CoreElec adminleri BeeLink'e fena takmışlar, King proya da güvenmiyorlar N2 yada Ugoos AM6 tavsiyesinde bulunuyorlar, haksızda sayılmazlar ama uzun konu.
    Zaman bulabileceğimi sanmıyorum. Tv Box ı açıp keyif bile yapamıyorum. Buradaki temel misyonum tv box alacaklar için doğru cihazı bulup önermek. Yaz aylarında biraz ara vermiştim yanlış cihazlara yönelmişler.
    Uygun cihaz yakaladığımızda onlar ne kadar mutlu olursa bende aynı şekilde mutlu oluyorum. Tek kazanımım bu.
    Bu cihaz ve bilgi karmaşasında herzaman nokta atışı yapacağımız anlamına gelmiyor.

Başka incelemelerde de Beelinkte s922X B çipsetin olduğu ve N2 deki s922X ten daha iyi olduğunu yazıyor.
    Yine başka bir yerde KING, 2GB lik Ugoos AM6 dan daha yüksek puan almış.

CoreElec tekiler Pro nun 2.2 frekansını yakalayamadığını 1.8 Ghz ye ulaştığını bildiriyorlar.
    AZW firması 4 kol 2.2 frekansında çalışabilen cortex olduğunu yazmazdı.
    Bu 2.2 frekansını yakalayamamasının bir nedeni vardır ve firma bunu araştırıyordur.
    Yazılımla ilgili bir sorun sa bunu çözerler.

Birde şu var coreElec teki kullanıcılar ileri düzey kullanıcı ve hafif takıntıları var.
    Normal bir kullanıcı pro nun 1.8 Ghz de çalıştığını hissetmez.
    Mithat Kılış ın Pro incelemesi sırasında 2 çekirdek 500, 4 çekirdek 1000 Ghz de çalışıyordu.

Yine o forumda amlogic yeni nesil A3114 çipsetin kullanıldığı Khadas ın box ından bahsediliyor fakat bu cihaz incelemelerde KING in gerisinde kalıyor. VIM3 nasıldır bilemem.

Sonuç olarak pro ileri düzey diyebileceğimiz kullanıcıların beklentilerini karşılıyor mu karşılamıyor mu bu önemli.
    Normal kullanıcılar için sorun yaşanacağını düşünmüyorum.

Bu arada YouTube ta ODROID N2 için çektiğiniz videoları gördüm.
    Bu cihazlarda aynı zamanda android işletim sistemi kullanılabildiği için o videoları buraya ekleyeceğim.

İlgi duyanlar bu topikten takip etsin.

• Bende odroid n2 cihaz sipariş verdim beklemedeyim severim yazılımlarla ugrasmayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eyvallah ama benim videolar çok kapsamlı değil malesef, alel acele bilgi siteyen arkadaşlara göndermelik videolar yaptım.
    Ben fırsat bulursam Miki üstatla bi N2 çalışması yapacağız, buradan saygılarımı özürlerimi ileteyim tekrar. Bu cihazın tüm artı ve eksilerini göstereceğiz.
  • mateseko kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun tekrar, çok kapsamlı bir cihaz aldınız. Eminim mutlu oılacaksınız.
    Teşekkürler hocam sayenizde iyi bir cihaz aldım bu cihaz daha iyi bir kapsamlı anlatım yapılırsa çoğu kişi buna yonelebilir benim gibi çaylaklar için görsel anlatım şart 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Mithat Kılıç ile N2 incelemesi çekme düşüncesi çok iyi bir düşünce.

Cihazın hünerlerini görürüz.
  • GuGuuuK un N2 videosu

• quote:

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

Eyvallah ama benim videolar çok kapsamlı değil malesef, alel acele bilgi siteyen arkadaşlara göndermelik videolar yaptım.
    Ben fırsat bulursam Miki üstatla bi N2 çalışması yapacağız, buradan saygılarımı özürlerimi ileteyim tekrar. Bu cihazın tüm artı ve eksilerini göstereceğiz.
    sizin müsait olduğunuz bir zamanda bekliyorum..
    Alelade videolarımı paylaştığın için teşekkürler :) :P
  • miki kullanıcısına yanıt
    Araya evlilik, yeni ev, yeni hayat girdi :) Biraz durulayım, yapalım kesinlikle.
    Kamera biraz sabit çekim yapılabilseymiş çok iyi olacakmış.
    Mihat KIlıç ın çekeceği videoda herşey daha net olur.
    Cihazın görüntüsü, çevre birimleri, coreElec ve ubuntunun çalışması ile ilgili bilgi sahibi olduk.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.