Şimdi Ara

KPSS Kalkacak İddiası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet ve bazı Telvizyon kanallarında yeni çıkan haberlere göre KPSS kaldırılıyor. Memur alımları için merkezi bir sınav yerine her bakanlığa kendi sınavını yapma hakkı tanınacakmış. Tabi bu sınavlarda da mülakat olabilecekmiş. Talimat Tayyep'e ait.
    Bu durum 2014 için geçerli değil, sınav yapılacak; ancak sonraki yıllar tam bir muamma. Birçok KPSS dershanesi ve rehberlikçi ile yaptığım telefon görüşmeleri neticesinde edindiğim bilgi sıfır.
    Aldığınız duyum, bilgi ve haberleri paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 9 Mayıs 2014; 17:45:34 >

• 2012 KPSS yaklaşırken de böyle söylentiler ortaya atılmıştı ama bu sefer işler daha ciddi gibi duruyor diyebilirim. Fakat ben yine de olacağına inanmıyorum. Başlarda inanıyordum ama nedense söylentide kalacak gibi gelmeye başladı bana. Tabi sadece his bu. Bilgisi olan kimsenin olduğunu sanmıyorum. Henüz ortada bir şey yok çünkü. Sadece varsayımlar üzerinden konuşabiliriz.
  • 2010 yılında da çıkmış aynı söylentiler..
    Ben de ilk başta korkmuştum halen de endişeleniyorum ama sanırım olmayacak.Bir söz söylendi gündem değişti veya başka şy oldu ,kaynayıp gidecek gibi
  • Gündem değiştirme çabaları, kulak asmayın.
  • Vay arkadaş 2016 kpss ye umut bağlamıştık tam bizdeki şansa bak :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu Bülent ARINÇ açıklama yaptı yok öyle bir şey dedi...
  • kalksa bile bu yılki için kalkmaz artıkbu kadar kısa sürede yeni uygulamaya geçemezler
  • kpss yapılacaktır ve kalkacağını zannetmiyorum. fakat osym yerine meb tarafından hazırlanması çalışması var gibi.
    malum son zamanlarda çıkan haberler sınav sorularının sızdırıldığı yönündeydi
  • düz memur atamaları nasıl olur acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.