Şimdi Ara

KPSS Genel kültür Genel yetenek Hangi yayın ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
19.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yargı konu anlatımlı güzel
  • ihtiyaç veya yediiklim birini alın ama soru bankası ve deneme alırken pek parayı düsünmeden buldugunuzu alın ihtiyaç, yargı, yediiklim ve uzman kariyerden
    buldugunuz Türkiye geneli sınavlara da girin, bol bol soru cözün
    ben de sayısalcıydım bütün dönem genel kültür calısmıstım 30 dogru yapıyordum baslarda sınavda neyseki 50 dogru yaptım ama matematikten hız icin de bol matematik sorusu cözmek gerek, Türkçe icin de öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: fod

ihtiyaç veya yediiklim birini alın ama soru bankası ve deneme alırken pek parayı düsünmeden buldugunuzu alın ihtiyaç, yargı, yediiklim ve uzman kariyerden
    buldugunuz Türkiye geneli sınavlara da girin, bol bol soru cözün
    ben de sayısalcıydım bütün dönem genel kültür calısmıstım 30 dogru yapıyordum baslarda sınavda neyseki 50 dogru yaptım ama matematikten hız icin de bol matematik sorusu cözmek gerek, Türkçe icin de öyle

evet hocam aynen oyle yapicam :) sagolasin ilgi ve alakan icin. soru bankasi ne bulursak onu cozcez artik bu kpss cok farkli oss ye gore
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 3 Aralık 2011; 22:12:36 >
  • soru bankası uzman kariyerin tarih ve matematik öğreten soru bankaları cidden cok basarılı
    yediiklimin cözümlü soru bankası modüler seti de iyi gibi cözmedim ama geçen sene girmem gerekseydi ondan alıcaktım
    ossye göre konu olarak daha dar türkce, matematik, tarih, coğrafyaya bakarsak (vatandaslık ayrı bir dünya)
    ama daha çok ezber tarih ve coğrafya bol bol soru cözmek gerek, tarihte kronolojiyi adın gibi bileceksin yorum sorusu tek tük cıkıyor
  • arkadaşlar ihtiyacın kendi bayilerinden alırsanız yarı fiyatına alırsınız. ben 27.5 tl ye aldım. set olarak satılıyodu. toplamda 5 kitap. soru bankası setini aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvncrylmz -- 7 Aralık 2011; 22:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvncrylmz

arkadaşlar ihtiyacın kendi bayilerinden alırsanız yarı fiyatına alırsınız. ben 27.5 tl ye aldım. set olarak satılıyodu. toplamda 5 kitap. soru bankası setini aldım.

Hocam bayi olarak internet sitesi var mı yoksa istanbuldan bayiden mi aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Setric

quote:

Orijinalden alıntı: kvncrylmz

arkadaşlar ihtiyacın kendi bayilerinden alırsanız yarı fiyatına alırsınız. ben 27.5 tl ye aldım. set olarak satılıyodu. toplamda 5 kitap. soru bankası setini aldım.

Hocam bayi olarak internet sitesi var mı yoksa istanbuldan bayiden mi aldınız?

ben ankara kızılay şubesinden aldım. ucuz olduğunu duymuştumda bu kadarı beklemiyodum. ihtiyaç şubesinde bi oda ayarlamışlar orada satış yapıyolardı. istanbulda şubeyi arayıp sor istersen. çünkü biterse bi daha getiriyolar mı onu bilmiyorum.
  • Up arkadaşlar bende tavsiye bekliyorum.

Hocam siz KPSS-A grubundan giriceksiniz, bu sınav her sene olmakta. KPSS-B Lise ve Önlisans içindir ve 2 senede bir olur..
  • B grubu Lisans için Konu anlatımda

1 ) ihtiyaç

2 ) Data kral kızı 2012 Özellikle Coğrafya

3 ) yok [neredeyse hepsi birbirine benziyor]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mextrude -- 17 Aralık 2011; 0:07:54 >
  • http://www.kpssduvari.com kpss ile ilgili herşey,kitap,bilgi ve paylaşım sayfası
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.