Şimdi Ara

KPSS 2018 - Tecrübeli Arkadaşlar Bir Zahmet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

KPSS ile bugüne kadar uzaktan yakından hiçbir alakam yoktu. Mühendisim, özel sektörde çalışıyorum ama özel sektör beni çok yordu, KPSS'ye girerek şansımı denemek istiyorum. Kısa bir araştırma ile genel yetenek-genel kültür sınavlarına girmem gerektiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Yalnız nereden çalışmam gerektiğini bir türlü bulamadım. Çalışma için güzel bir kaynak önerebilecek var mı? Bir de çalışma setlerine baktığım zaman KPSS-2016 KPSS-2017 falan yazıyor. Neden her setin üzerinde tarih yazıyor? Her sene için özel mi çalışmak gerekiyor anlamadım?

• Eğer vaktiniz var ise Youtube'ta Benim Hocam isimli bir kanal var.Bu kanalda birçok dersin konu anlatımı yapılmaktadır.Kitap tavsiyesi ise Pegem'in konu anlatımlı ve çözümlü soru bankası setleri var onları kullanabilirsiniz.Bende 2018 KPSS'ye hazırlanıyorum şu an 2018 basım kitaplar çıkmadığı için elimde olan 2016-2017 basım kitaplardan çalışıyorum.Konular değişmediği için pek bir şey farketmiyor. Basım yılı 2018 olanlar çıkınca onlarında soru bankalarını alıp devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kepirlii -- 16 Haziran 2017; 23:16:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.