Şimdi Ara

KPSS 2012 Önlisans/Ortaöğretim ---ANA KONU---(TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI!..) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
11
Favori
30.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a. arkadaşlar ben şuan önlisans 2.sınıfa yeni geçtim. önlisanstan sınava girdim ve 70 puan aldım. bu sene atanabilir miyim yoksa önlisans bölümünü bitirdiğimde mi. bi yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

quote:

Orijinalden alıntı: necro07

70 puan almışım neyse zabıtalık vs.. için barajı açtık bari

Zabıta kaç puan istiyor şartları falan nedir acaba bilginiz varmı mesela yaş sınırı varmı

yok hocam herhangi bir bilgim.Bilen arkadaşlar bilgilendirirse iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: arslanelvan

S.a. arkadaşlar ben şuan önlisans 2.sınıfa yeni geçtim. önlisanstan sınava girdim ve 70 puan aldım. bu sene atanabilir miyim yoksa önlisans bölümünü bitirdiğimde mi. bi yardımcı olur musunuz

Bitirmen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

quote:

S.a. arkadaşlar ben şuan önlisans 2.sınıfa yeni geçtim. önlisanstan sınava girdim ve 70 puan aldım. bu sene atanabilir miyim yoksa önlisans bölümünü bitirdiğimde mi. bi yardımcı olur musunuz

Bitirmen gerekiyor.

şimdi tercih felan yapabiliyor muyum peki mesela tercih yaptım bu sene ve yerleştim. ama işe bitirince başlıyorum doğru mu?
  • 69,74873
  • 68,8 puan almışım öylesine girmiştim gerçi ama hiç bi yere tutma ihtimali yok dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 23 Ekim 2012; 12:26:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Orijinalden alıntı: Schwarz!

Öylesine girmiştim 90 puan almışım. Ispartada üniversite okuyorum. Şansım var mı Isparta için ? Hiç bilgim yok bunlar hakkında.

öylesine girip 90 puan aldıysan helal olsun valla.. tabi öss'ye girdikten sonra bilgiler taze alman da doğal olabilir şansın olabilir elbette.. geçmiş klavuzlardaki puanları incele.. atananlar kaç puanla atanmış..

Hocam dediğin gibi bilgiler taze olduğu için aldım büyük ihtimalle bende beklemiyordum bu kadar Anadolu lise mezunlarını atamıyorlar diye birşey duymuştum doğru mu bu ?

• 71.1 almışım.Makina bölümü meslek lisesi.Atanma şansım varmı ?
  • 72,32423 almışım sınırı aşmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_MuKa -- 23 Ekim 2012; 12:27:51 >
  • TESTLERDEKİ DOĞRU VE YANLIŞ CEVAP SAYILARI
    Genel Yetenek Genel Kültür
    Doğru Yanlış Doğru Yanlış
    20 9 22 29

68,02210 puan 70 bile alamadık en azından katiplik sınavına girerdik.
  • 72 almışım 0 calısma ile
  • 70,25586 puanım bu bilişim teknolojilerinde şansım varmı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 'Sefa

quote:

anlayamadım senin durumu.. biraz daha açıklarsan yanıt vermeye çalışırım bilgim dahilinde..

Şu an ben üniversite öğrencisiyim.Derslerim gündüz.Bizim üniversitede mesela bilgi işlem akşam 10a kadar açık ve burada çalışan memurlar var.Bana böyle bir iş uygun olur.Bunu üniversiteye atandıktan sonra oradaki kişiler mi belirliyor yoksa kılavuzda işlerle ilgili daha detaylı bilgi var mı? Açıkçası bir yere atanıp oranın amiriyle okul saatleriyle ilgili pazarlık yapmak istemiyorum.Atanıp 2 gün sonra anlaşamadığım içinde istifa edip gerçekten ihtiyacı olan birininde hakkına girmek istemiyorum.

hocam ben yerinde olsam, okulumu bitirir öyle daha sağlıklı ve güzel bir tercih yapardım..

ama illa açıklama istersen,
    orasını kadroyu tercih ettiğinde anca öğrenebilirsin.. her üniversite veya kurum farklıdır tahmin edebileceğin gibi.. amirine de bağlı.. anlayışlı biriyse oda sana yardımcı olur elinden geldiğince.. ama böyle bir duruma pek sıcak bakacaklarını sanmıyorum şahsen.. derslerin akşam olsa, sıkıntı yaşamazsın tahminimce ama gündüz olması kötü.. 2. öğretim olup okuyup/çalışan birkaç kişi okumuştum forumda.. ama bence bu bile sağlıklı bir durum değil.. önerimi yinebiliyorum, bence okulunu bitirip tekrar sınava girip sağlıklı bir tercih yapman en doğrusu olur senin için.. ayrıca hakyemez bir tavırda olduğun için de kutlarım..

Okulu bitirdikten sonra devlet işine pek ihtiyacım olmayacak hocam sağol ilgilendiğin için.

• Genel Yetenek Genel Kültür
    22 4 28 25

KPSSP94 72,77736
    Başarı Sırası 328731
    Aday Sayısı 1872206

tablo bu sizce şans varmıdır ?
  • quote:

quote:

quote:

Öylesine girmiştim 90 puan almışım. Ispartada üniversite okuyorum. Şansım var mı Isparta için ? Hiç bilgim yok bunlar hakkında.

öylesine girip 90 puan aldıysan helal olsun valla.. tabi öss'ye girdikten sonra bilgiler taze alman da doğal olabilir şansın olabilir elbette.. geçmiş klavuzlardaki puanları incele.. atananlar kaç puanla atanmış..

Hocam dediğin gibi bilgiler taze olduğu için aldım büyük ihtimalle bende beklemiyordum bu kadar Anadolu lise mezunlarını atamıyorlar diye birşey duymuştum doğru mu bu ?

Benim arkadaşım 98le atandı anadolu lisesi mezunu

• beklediğimden kötü gelmiş.

genel kültür 29 yanlış genel yetenek 3 yanlış

puan 86

sıralama 10004

bakalım hangi kadroya yerleşeceğiz ya da yerleşemeyeceğiz.
  • KPSSP94 78,17281
    Başarı Sırası 101648

4238 ELEKTRİK - ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

Atanabilecek miyiz bakalım
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar pek fazla bilgim yok bölümler hakkında. 81 puanım var memurluk vs gelir mi? Neler yazabilirim? Mobil olduğum için araştırma imkanım yok yardımlarınızı bekliyorum. :)

hangi bölüm mezunusun hocam? bilgisyardan girince sen baksan daha doğru.. yuklardaki arkadaşa deidğim gibi önceki yılların klavuzlarına bakın.. zaten şuan kadro yok ortalıkta.. 20-30 gün içinde açıklanacak.. bekleyeceksin yani ister istemez..

quote:

Orijinalden alıntı: necro07

arkadaşlar 70 puanla bilişim bölümünde atama olur mu ? anadolu teknik bilişim bölümü

yukardaki arkadşalara deidğim geçerlidir.

Düz lise mezunuyum hocam bölümüm de Sosyal Bilimler. Bilgisayarim sıkıntılı ondan bakamıyorum artık müsait zamanda internet kafeye gidip araştırayım. Memurluk için ufak da olsa umut var mi bunu da merak ediyorum il Konya çevre ilçeler de olur? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: red01

TESTLERDEKİ DOĞRU VE YANLIŞ CEVAP SAYILARI
    Genel Yetenek Genel Kültür
    20 9 22 29

68,02210 puan 70 bile alamadık en azından katiplik sınavına girerdik.

Bu nasıl sacma bir hesaplama yöntemi o zaman, ben anlayamadım.

Aldığım puan 78, bu arkadaşla genel kültür doğru yanlışlarımız hemen hemen aynı ama genel yetenekte 30 net kadar fazla yaptığım halde 120 sorudaki aradaki fark sadece 10 puan mı oluyor?

Arkadaşım yanlış anlama, senle ilgili bir durum söz konusu değil.. ben bu ösym yi anlayamadım.

sonucum da şöyle, genel yetenek 51 9, genel kültür 20 23
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

quote:

Bitirmen gerekiyor.

şimdi tercih felan yapabiliyor muyum peki mesela tercih yaptım bu sene ve yerleştim. ama işe bitirince başlıyorum doğru mu?

yanlış.. öyle bir mantık olabilir mi hocam sence?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.